Browse By

Polecane propozycje przenośnych projektorów – kino w plenerze nigdy nie było tak proste

Mobilne projektory dają możliwości spędzania czasu poza domem w nowy, ciekawy sposób. Mini rzutnik wyświetla obraz z dowolnego źródła sygnału. Wystarczy połączenie ze smartfonem, laptopem lub tabletem. Oglądanie filmów w dużym formacie, w plenerze nigdy nie było tak proste. Wszędzie można go wziąć ze sobą i mieć pod ręką sporą porcję rozrywki do dyspozycji.

W kamperze na road trip lub na wakacjach

Podróżujesz kamperem? O tym marzy wiele osób. Możliwość swobodnego przemieszczania się, brak ograniczeń i wiatr we włosach. Kamper jest świetny na road trip i wakacje w miejscach, gdzie trudno o bazę noclegową. Nie trzeba się martwić rezerwowaniem hoteli i cenami za pokój ze śniadaniem. Podróżowanie kamperem to także styl życia i dużo swobody w spędzaniu czasu. A jak sobie radzić z oglądaniem filmów w dużym formacie outside? Rozwiązaniem jest przenośny projektor Xiaomi. Boczna powierzchnia auta nada się znakomicie zamiast ekranu. Wystarczy podłączyć projektor do smartfona i oglądać to, na co przyjdzie ochota. Podróżowanie kamperem ma teraz jeszcze więcej plusów.

Rodzinne wakacje pod namiotem na camping?

Przygotowania do wyjazdu pod namiot z dziećmi to zwykle spora lista rzeczy do zabrania. Trzeba pamiętać o wszystkim, aby nie zaskoczyła pogoda i nie zabrakło ubrań na zmianę. Namiot, karimaty, śpiwory, sprzęt do rozpalenia ogniska i mnóstwo rzeczy, które trzeba gdzieś zmieścić. Miejsca na zabawki zostaje mało. Do wakacji na łonie natury trzeba się dobrze przygotować. A co robić z dziećmi wieczorem na campingu, gdy jest ciemno? To doskonała okazja do nadrobienia zaległości z kina familijnego. Przenośne projektory mogą wyświetlać obrazy na ścianie namiotu. Mobilne mini projektory Xiaomi mieszczą się na dłoni i dostarczają mnóstwo rozrywki całej rodzinie. Jak zainstalować urządzenie? Port USB 2.0 zapewni szybkie i wygodne połączenie z laptopem lub tabletem. Po więcej szczegółów i parametrów technicznych warto zajrzeć na stronę batna24.com/pl.

Wypad na weekend do lasu podczas mistrzostw świata?

Kibice sportowi mają sztywne harmonogramy, są w nich pozycje nie do ruszenia. Jak pogodzić mistrzostwa świata, mecz Premier League z wypadem do lasu? Jest sposób, aby przeżywać sportowe emocje razem z przyjaciółmi na dużym ekranie. Projektory Xiaomi dają spore powiększenie obrazu oraz duże kąty widzenia. Dla podkręcenia sportowej atmosfery warto do zestawu dokupić głośniki. Przenośne projektory rzucają obraz na ścianę daczy w lesie, bok pick-upa lub namiotu. Pomysłowe rozwiązania znajdą się na miejscu w myśl powiedzenia, że potrzeba jest matką wynalazków. Prześcieradło rozwieszone między drzewami także sprawdzi się jako ekran. Mecze to nie wszystko, są jeszcze do obejrzenia seriale, filmy, a także tutorial poradnikowy, jak przetrwać w lesie.

Przenośny projektor Xiaomi sprawdzi się także w ogrodzie, podczas grilla czy wieczornego garden party, jako atrakcja spotkania z przyjaciółmi.