Browse By

Życie zaczyna się po 50! Prezenty na 50 urodziny dla każdego

Pięćdziesiątka to wiek, którego większość z nas się obawia, jednak nowa dekada może okazać się początkiem nowego życia. W tym wieku mamy już przeważnie ustabilizowane życie zawodowe i prywatne. Mamy pod kontrolą nasze finanse i doceniamy każdą małą rzecz. Pięćdziesiątka to ważne wydarzenie w życiu każdego. Na taką okazję warto podarować niezapomniany prezent, w końcu 50 urodziny ma się raz w życiu! 

Jaki powinien być prezent na pięćdziesiątkę?

Święto, jakim są pięćdziesiąte urodziny to wielkie wydarzenie zarówno dla solenizanta, jak i jego najbliższych. Na taką okazję każdy z nas chce podarować niezapomniany prezent – tylko jaki wybrać? Przede wszystkim prezent na pięćdziesiąte urodziny powinien być oryginalny i dopasowany do solenizanta. Poważny wiek, jakim są 50 urodziny to czas, kiedy osoba obchodząca taki jubileusz zaczyna planować resztę swoich lat, podsumowuje obecny czas. Dlatego prezent na taką okazję musi być przemyślany i dopasowany do stylu życiu, wieku oraz zainteresowań jubilata. 

Prezent na 50 urodziny dla kobiety 

Pięćdziesiąte urodziny to ważne wydarzenie. Każda kobieta w tym wieku czuje się młoda duchem i wie czego chce. W dniu tak ważnych urodzin warto sprawić, żeby były one niezapomniane i oryginalne. Niezależnie czy to urodziny mamy, siostry, cioci, żony każdy chce wręczyć coś wspaniałego. Jaki zatem prezent na 50 urodziny dla niej kupić? Dla jednych idealnym prezentem będzie dawka adrenaliny, a dla innych spokojnie spędzony dzień na relaksie. 

skok ze spadochronem

Dla miłośniczek adrenaliny i sportów ekstremalnych idealnym prezentem będzie skok ze spadochronem lub kurs nurkowania! Pełne wrażeń atrakcje, które pozwolą zobaczyć świat z innej perspektywy. Okazja taka jak 50 urodziny to niecodzienne wydarzenie, dlatego warto podarować taki prezent, który pozostanie w pamięci osoby obdarowanej na długo. Natomiast jeśli kobieta lubi spokój i odpoczynek, to wspaniałą opcją będzie dla niej dzień spa bądź voucher do salonu spa. Pięćdziesiąte urodziny to okazja do zadbania o swoje ciało i odprężenia się w przyjemny sposób. 

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny 

Okrągłe urodziny to nie lada powód do świętowania. Na taką okazję warto podarować prezent pełen wrażeń! Prezent dla taty, wujka, kolegi czy brata to nieraz długie poszukiwania. Ważne jednak, aby prezent się spodobał i był niezapomniany! Co zatem można podarować na prezent na 50 urodziny dla mężczyzny? W zależności od jego pasji możesz podarować oryginalny prezent, który będzie w pamięci na długo.

kurs nurkowania

Wspaniałym prezentem na tą okazję dla każdego miłośnika motoryzacji będzie jazda za kierownicą Ferrari F430 na torze wyścigowym! Jazda pełna emocji i adrenaliny oraz okazja do zobaczenia na żywo wymarzonego sportowego samochodu to idealny prezent dla każdego mężczyzny. Dla mężczyzn, którzy wolą podniebne przeżycia wspaniałą opcją będzie lot awionetką! Malownicze widoki i lot w przestworzach to coś czego nie zapomni. Natomiast dla osób, które lubią wyzwania odpowiednim prezentem będzie strzelanie na strzelnicy, gdzie można sprawdzić swoją celność.  

Marzenia pięćdziesięciolatków 

Każdy z nas ma jakieś marzenia, które chciałby spełnić. Czasem sami się za to zabieramy, a czasem ktoś nam musi w tym pomóc. Tak samo jest w tym przypadku – na 50 urodziny można podarować zamiast standardowych, praktycznych prezentów, niezapomniane prezenty w formie wrażeń i przeżyć! Ciekawe i oryginalne prezenty nie zawsze muszą być pełne adrenaliny. Można również postawić na kreatywne warsztaty i kursy czy chociażby voucher do restauracji. A jako ekskluzywny prezent na 50 urodziny sprawdzi się np. widokowy lot balonem! 

coucher do restauracji

Dla każdego 50 latka można znaleźć odpowiedni prezent, który pozwoli na spełnienie marzeń!  Po więcej ciekawych pomysłów na prezent zapraszamy na stronę internetową https://prezentmarzen.com/50-te-urodziny/, gdzie można znaleźć wiele różnych prezentów na 50 urodziny dla każdego.