Browse By

Nie wiesz, która polisa na życie jest najlepsza? Sprawdź ranking!

Troska o bezpieczeństwo i przyszłość bliskich towarzyszy Ci każdego dnia? Jesteś jedynym żywicielem rodziny i martwisz się, jak poradzą sobie, jeśli Ciebie zabraknie? A może wziąłeś kredyt na nieruchomość i boisz się, że nie będziesz mógł go spłacić np. przez utratę pracy lub poważną chorobę? Rozwiązaniem jest zakup polisy na życie. Aby wybrać najlepszą, zapoznaj się z rankingiem ofert. Sprawdź!

Zakup ubezpieczenia na życie to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. W prosty sposób można zapewnić sobie bezpieczeństwo finansowe na wypadek różnych zdarzeń losowych, które mogłyby zaważyć na sytuacji materialnej rodziny.

Zależy Ci na tym, żeby wybrać najlepszą ofertę, jednak nie wiesz, jak ją znaleźć? Wystarczy sprawdzić ranking dostępny na stronie internetowej porównywarki ubezpieczeń. To proste narzędzie pozwoli Ci poznać wszystkie aktualne propozycje towarzystw oraz ich warunki. Oto lista najkorzystniejszych polis na życie.

„Ochrona Jutra” Nationale Nederlanden – nawet 1 000 000 zł odszkodowania

Ubezpieczenie oferowane przez TU Nationale Nederlanden może zostać zawarte na 10 lat.  W ramach podstawowej umowy można liczyć na pomoc na wypadek śmierci ubezpieczonego. Jednak zakres ochrony można swobodnie rozszerzyć np. na wypadek zachorowania na cukrzycę. Maksymalna kwota odszkodowania, jaką można otrzymać zarówno po śmierci, jak i niezdolności do pracy lub samodzielnego życia, to 1 000 000 zł.

„Z myślą o życiu PLUS” Generali – lista ryzyk obejmująca aż 40 zdarzeń

TU Generali wyszło naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, którzy pragną zapewnić swoim bliskim ochronę na wypadek wszelkich zdarzeń. Umowa może obejmować np. takie ryzyka jak nowotwór, zawał serca, stwardnienie rozsiane, przeszczep narządów, jak i złamania lub zwichnięcia. Co więcej, w ramach polisy można ubezpieczyć małżonka oraz dzieci. Szczegółową listę ryzyk znajdziesz np. na https://www.rankingubezpieczennazycie.pl.

„Gwarancja Jutra” Metlife – gwarantowana wypłata po zakończeniu umowy

TU Metlife oferuje ubezpieczenie, w ramach którego ubezpieczony może gromadzić środki na przyszłość. Dzięki temu zarówno on, jak i jego bliscy mogą liczyć na wypłatę dodatkowych środków po śmierci ubezpieczonego, zakończeniu umowy oraz trwałej utracie zdolności do pracy lub samodzielnego życia.

„Komfort życia” Prudential – ochrona do 75. roku życia

Klienci, którzy wykupili polisę na życie w TU Prudential mogą liczyć na wsparcie finansowe od 18. do nawet 75. roku życia, przy czym umowa musi być zawarta przed 71. urodzinami. Ubezpieczenie zapewnia wypłatę świadczenia na wypadek śmierci ubezpieczonego, jak i innych losowych zdarzeń. Firma umożliwia również swobodne dopasowywanie warunków do potrzeb klienta, czyli np. wybranie wysokości SU lub zakresu ochrony.

„Indywidualne terminowe ubezpieczenie na życie” Allianz – idealna oferta dla kredytobiorców

Osoby, które zdecydowały się np. na kredyt hipoteczny, powinny zainteresować się ofertą TU Allianz. Firma gwarantuje bezpieczeństwo finansowe na czas trwania zobowiązań wobec banku. Dzięki temu ubezpieczony, jak i jego bliscy mogą liczyć na pomoc w spłacie kredytu, nawet jeśli właściciel polisy poważnie zachoruje lub niespodziewanie odejdzie. Wybierz ubezpieczyciela, który oferuje polisę dopasowaną do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Nie warto zwlekać!