Browse By

Zwiększ prestiż firmy – 3 sposoby na drukowane firmowe gadżety

caf2708e22036c1eaafa473ea495aa7fZwiększ prestiż firmy – 3 sposoby na drukowane firmowe gadżety
Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą, z pewnością już wiesz, że rozpoznawalność Twojej marki jest niezwykle ważna. To logo przedsiębiorstwa i nazwisko właściciela wywołuje skojarzenia z usługami firmy albo produktami. Dzięki działalności drukarni internetowej będziesz w stanie zwiększyć rozpoznawalność firmy, tworząc:

  • druk katalogów reklamowych i ulotek,
  • druk online kalendarzy i notesów,
  • sygnatura na opakowaniach firmowych i opakowaniach na gifty.

Druk katalogów reklamowych i ulotek

Reklama to dźwignia handlu, dlatego kluczem do rozwoju każdego przedsiębiorstwa jest dbałość o zaistnienie w wybranych kręgach biznesowych. Warto mieć do tego odpowiednie narzędzia w postaci ulotek i katalogów reklamowych. Niestety druk katalogów reklamowych nie jest zadaniem najłatwiejszym i warto powierzyć to zadanie sprawdzonym i profesjonalnym firmom.

Dzięki dobrej jakości drukarniom, takim jak Drukomat możesz zamówić wysokiej jakości katalogi. Dokładnie naniesione zdjęcia i dobór odpowiedniego papieru pozwoli Ci cieszyć się najwyższym standardem katalogów. Na dodatek tworzone lub sprzedawane przez Twoją  firmę produkty będą dokładnie widoczne i odpowiednio wyeksponowane. Z pewnością Twoi klienci podświadomie docenią wartość firmy, przeglądając eleganckie i profesjonalne katalogi.

Druk online kalendarzy i notesów

Nie ma chyba pomieszczenia firmowego, w którym na ścianie nie wisiałby kalendarz. Mimo wielu urządzeń i aplikacji, które pozwalają na zaplanowanie czasu i przypominają o najważniejszych wydarzeniach, zazwyczaj w pierwszej kolejności spoglądamy na papierowy kalendarz.
Warto wykorzystać to przyzwyczajenie i zlecić druk online kalendarzy i notesów z logo Twojej firmy. Można wybrać jedną ze standardowych propozycji drukarni albo przygotować propozycję kalendarza z wyrobami firmy. Dzięki temu w podświadomości klientów zawsze będzie Twoja firma, a logo i dane adresowe w dyskretnym miejscu ułatwią kontakt w razie potrzeby.

Sygnatura na opakowaniach firmowych i opakowaniach na gifty

Dobra drukarnia internetowa nie ogranicza się jedynie do drukowania ulotek i kalendarzy. Jeśli chcesz podnieść prestiż swojej firmy, postaw na opakowania z logo albo gadżety reklamowe z nadrukiem. Możesz wybrać pudełka na drobne prezenty, na których umieszczone będzie logo firmy albo opakowania na wino. Ciekawym pomysłem są koperty z logo, które przeznaczysz do korespondencji czy wysyłki folderów reklamowych. Opakowania sprawdzą się w okresie świątecznym, kiedy za pomocą drobnych podarunków możesz docenić swoich najbliższych klientów.