Browse By

Wizytówki kaszerowane – jakość premium, która pozwala się wyróżnić

 

Kaszerowane wizytówki zostawiają daleko z tyłu tradycyjne wizytówki przede wszystkim ze względu na swoją wyjątkową jakość, której trudno nie zauważyć. Ponadto wizytówki Multiloft dają znacznie więcej możliwości graficznych, co otwiera pole dla działania twojego zespołu kreatywnego. 

Kilka warstw papieru — zupełnie inny efekt

Druk cyfrowy daje bardzo dużo możliwości, a jednocześnie jest stosunkowo tani i szybki. To zaś sprawia, że przygotowanie wizytówki dzisiaj nie jest już właściwie żadnym wyzwaniem. Pojawia się ono, kiedy autentycznie chcesz się wyróżnić na rynku, zostawić ciekawe wrażenie po kontakcie z potencjalnym klientem, partnerem biznesowym itd. Wtedy z pomocą przychodzą właśnie wizytówki kaszerowane, które mają zupełnie innych papier niż ten stosowany do tradycyjnych wizytówek, a to z kolei przekłada się na jakość premium wizytówek Multiloft. Wizytówki kaszerowane to niewątpliwie wizytówki premium, które pozwalają się wyróżnić i dać się zapamiętać. Wizytówka nadal w bardzo wielu sytuacjach jest wykorzystywana, stanowi formę kontaktu, a także część identyfikacji wizualnej firmy, marki osobistej itd.

Ekskluzywne wizytówki, dzięki którym się wyróżnisz

Wizytówki kaszerowane są bardzo chętnie wybierane przez klientów, którym zależy na tym, by wizytówka wskazywała na powagę, rangę, profesjonalizm instytucji, którą reprezentują. Wizytówki kaszerowane wyróżnia przede wszystkim to, że są trzykrotnie grubsze od tradycyjnych. Ich środkowa warstwa to barwiony w masie papier (który dostępny jest w bogatej i ciekawej kolorystyce). Materiał to jednak tylko podstawa, liczy się także to, że w ramach jednego zamówienia możesz wybrać różne, personalizowane wzory. Problemu także nie stanowi dostosowanie rozmiaru wizytówki do twoich oczekiwań. To od ciebie zależy, czy wolisz wizytówkę w formacie 85 x 55 mm czy 90 x 50 mm? Wizytówki kaszerowane są zaprojektowane tak, by dać ci możliwość umieszczenia na nich wszystkich niezbędnych informacji, a przy tym ciekawego zaprezentowania logotypu, claimu firmy lub marki. Cała ta identyfikacja wizualna służy budowaniu wizerunku twojego i firmy, wizytówki kaszerowane zaś stanowią cenny jej element.

Wizytówki kaszerowane — jakie dają możliwości?

Wizytówki Multiloft pozwalają ci przede wszystkim zrobić świetne pierwsze wrażenie na potencjalnym kliencie czy rozmówcy. Wszystko dzięki absolutnie unikalnemu połączeniu 3 warstw papieru. Pomaga ono sprawić, że wizytówka łapie i zatrzymuje uwagę odbiorcy. Możliwość wyboru wypełnienia w jednym z 12 kolorów pozwala z kolei nie tylko nadać mu jeszcze więcej ciekawej jakości, ale i autentycznie spersonalizować. Ta wizytówka kaszerowana łączy z sobie klasę premium i możliwości personalizacji. Już sama grubość wizytówki jest niecodzienna, natomiast uwagę także zwraca jej konstrukcja. Wszystko to razem pozwala ci uzyskać wyjątkowy efekt.

Producenci oferują dwa rodzaje papieru stosowanego na zewnątrz wizytówki. Jedno z rozwiązań to papier biały, kremowy, który na zewnątrz ma bardzo delikatną fakturę. Istnieje oczywiście także szansa zamówienia gładkiego papieru. Druga możliwość to klasyczny gładki czarny papier, który pozwala zrobić bardzo ciekawy efekt. Każdy nadruk wygląda na nich naprawdę jakościowo doskonale.

Kluczowe tutaj są warstwy wizytówki trwale ze sobą połączone. Przy wizytówkach kaszerowanych korzysta się z kleju kontaktowego, co pozwala uniknąć klejenia na mokro, a co z kolei daje lepszy efekt. Z tych wizytówek możesz być dumny i korzystać z nich bez żadnego wahania w każdej, nawet najbardziej oficjalnej sytuacji.