Browse By

Urządzenia i akcesoria szpiegowskie dla każdego

Zdobądź istotne informacje

Jeśli chcemy czuć się bezpieczniej i zależy nam na najwyższym poziomie bezpieczeństwa naszych najbliższych oraz drogocennych przedmiotów, warto zaopatrzyć się w sprzęt, którego na co dzień używają w swojej pracy np. detektywi.

O czym mowa? Między innymi o kamerach. Rynek kamer dynamicznie się rozwija – w ofercie profesjonalnych sklepów detektywistycznych, takich jak Nexus, znajdziemy pełny asortyment kamer.

To m.in. kamery zewnętrzne, dzięki którym możemy być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się np. wokół naszej posesji, a także kamery rejestrujące obraz i dźwięk w budynkach.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się mikrokamery, które są zainstalowane np. w długopisach, brelokach na klucze, zegarkach, budzikach, zapalniczkach, a nawet w oprawkach okularów. Na enexus.pl znajdziemy także kamery endoskopowe, które pozwalają uzyskać obraz z najtrudniej dostępnych miejsc.

Informację w wersji dźwiękowej można uzyskać również z podsłuchów. Mogą to być podsłuchy GSM z kartą SIM, podsłuchy radiowe czy też podsłuchy przez ścianę.

Tak zwane podsłuchy-pluskwy są dziś dostępne dla wszystkich – z zastrzeżeniem, że można je stosować tylko na gruncie prywatnym (np. chcąc uzyskać informacje, które mogą zapewnić bezpieczeństwo nam czy osobom bliskim), dlatego jeśli znajdujemy się w sytuacji zagrożenia, tego rodzaju podsłuchy mogą być bardzo pomocne.

Gdy obawiamy się, że to my możemy być podsłuchiwani, również nie pozostajemy bezbronni – w asortymencie Nexus znajdziemy także wykrywacze podsłuchów.

Zainwestuj w bezpieczeństwo

Kamery i podsłuchy mogą w sposób istotny zwiększyć poziom bezpieczeństwa ludzi, nieruchomości i cennych ruchomości. Profesjonalny sprzęt szpiegowski to szansa na pozyskanie istotnych informacji i tym samym zwiększenie bezpieczeństwa.

W tej kategorii warto również odnotować kamery samochodowe, czyli wideorejestratory, które monitorują jazdę, a nagrania dzięki nim pozyskane pozwalają efektywniej rozwiązywać ewentualne spory, wynikające z różnych zdarzeń drogowych i sytuacji awaryjnych.

Nie do przecenienia są również nowoczesne lokalizatory GPS/GSM, które ułatwiają namierzenie zgubionego pojazdu (i innych rzeczy oraz ludzi). Poziom bezpieczeństwa zwiększymy też, decydując się na zakup interfejsów diagnostycznych OBD2 (WiFi i bluetooth), które kontrolują na bieżąco pracę samochodu i mogą szybko “wychwycić” problemy m.in. z automatyką samochodu.

Nexus zapewnia szybki dostęp do najpopularniejszych i najnowszych urządzeń oraz akcesoriów detektywistycznych w atrakcyjnych cenach