Browse By

Gadżety firmowe – top 7 propozycji!

Kalendarze firmowe, długopisy, notesy, pendrive’y, cukierki, balony… Gadżetów, na których możesz umieścić firmowe logo jest mnóstwo, a możliwości ogranicza w zasadzie tylko Twoja kreatywność. Z jednej strony mogą stanowić one dodatek do produktów dla Twoich klientów, a jednocześnie – niemal darmową formę reklamy i miły upominek. Z drugiej strony, kalendarze firmowe czy urządzenia służące pracy z nadrukowanym logo firmy, mogą wzmacniać przywiązanie i identyfikację pracowników z Twoją firmę. Sprawdź przegląd 7 propozycji na gadżety firmowe, z którymi bez problemu poradzi sobie Twoja lokalna drukarnia.

  1. Kalendarze firmowe
  2. Akcesoria kulinarne
  3. Długopisy i zestawy piśmienne
  4. Parasole z logo
  5. Breloki firmowe
  6. Latarki i narzędzia
  7. Etui na telefon

Poniżej przegląd 7 bardzo ciekawych naszym zdaniem propozycji na spersonalizowane gadżety i akcesoria dla Twojej firmy.

Kalendarze firmowe

Druk kalendarzy firmowych to specjalność wybranych firm. Kalendarze firmowe przypominają o Twojej marce przez cały rok! Możesz na nich zamieścić zdjęcia swoich produktów, ulubione cytaty czy fotografie pracowników w koszulkach z logo przedsiębiorstwa. Do wyboru do koloru! Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę kalendarze 2021 aby zapoznać się z firmami, które mają w swojej ofercie druk kalendarzy.

Akcesoria kulinarne

Masz specjalnego klienta i chcesz podziękować mu za udaną, długoterminową współpracę? Możesz podarować mu bardzo oryginalny prezent wraz z spersonalizowanym nadrukiem, np. deskę do serów, skrzynkę na wino lub zestaw do wina, oczywiście z butelką dobrego wina w środku. Jest to bardzo gustowny upominek i na pewno pozwoli zacieśnić relacje biznesowe.

Długopisy i zestawy piśmienne

To już standard, gdyż długopisy z logiem firmowym każdy znajdzie u siebie w domu. Są one często rozdawane przy różnych okazjach jako gratisy. Możemy wybrać opcję masową z dużą ilością plastikowych długopisów z logiem firmy do rozdawania większej grupie ludzi, ale możemy również wybrać eleganckie zestawy piśmiennicze, składające się z długopisu i pióra kulkowego w eleganckim etui. Jest to również bardzo dobry pomysł na upominek dla stałych klientów lub dobrych, cenionych pracowników.

Parasole z logo

Nie tylko kalendarze firmowe czy długopisy z logo – teraz w ofercie wielu firm znajdziesz nawet parasole z nadrukowanym logotypem Twojego przedsiębiorstwa. Taki parasol będzie zawsze miłym upominkiem ze względu na swoją praktyczną rolę. W sieci znajdziesz firmy robiące parasole automatyczne z drewnianą rączką lub parasole automatyczne dwuwarstwowe. Oczywiście z możliwością wybrania koloru i dodania odpowiedniego nadruku.

Breloki firmowe

Plusem breloków firmowych jest to, że nosimy je zawsze przy sobie, wraz z kluczami od mieszkania, garażu czy samochodu. Potencjalny klient patrzy więc na logo Twojej firmy przynajmniej kilka razy w ciągu dnia! Ciężko wyobrazić sobie lepszą reklamę. Ciekawą opcją są również breloki z otwieraczem do butelek, które z pewnością umilą niejeden wieczór.

Latarki i narzędzia

Profesjonalne firmy drukarskie oferują nie tylko druk kalendarzy, ulotek czy kubków z logo, ale również latarki i narzędzia z personalizowanym napisem lub logówką. Do wyboru m.in. śrubokręty, latarki czołowe, latarki ręczne, taśmy miernicze czy narzędzia wielofunkcyjne. Szczególnie polecamy takie gadżety firmom działającym w branży budowlano-remontowej.

Etui na telefon

Prawdziwy hit! Jeśli Twoi pracownicy korzystają z telefonów służbowych, możesz wyposażyć ich w oryginalne etui na smarfon z firmowym logiem w wybranym kolorze. Brzmi nieźle? Z pewnością taki pomysł spodoba się również Twoim pracownikom.