Browse By

Drukarnia internetowa – zalety korzystania z jej usług

Internet jest bardzo wygodnym narzędziem, z którego korzysta się niemal na całym świecie. Obecnie pozwala on na załatwienie wielu spraw, na robienie zakupów, a nawet na składanie dość nietypowych zamówień. Do takich zaliczyć można korzystanie z usług drukarni, gdzie online zamówić można masowe wydruki – i to nie tylko na papierze.

Produkty dostępne w drukarni internetowej OpenPrint

Drukarnia internetowa OpenPrint pozwala na wybór z bardzo szerokiej gamy produktów – z jednoczesną wygodą wszelkich działań. Wysłany projekt graficzny, na przykład reklamujący działalność posiadanej firmy, może zostać wydrukowany na wiele sposobów. Mogą być to oczywiście tradycyjne ulotki, plakaty, banery i billboardy. Przedsiębiorstwa mogą skorzystać także z wydruku wizytówek, zawieszek, pudełek, kopert czy papieru firmowego. Warto jednak wiedzieć, że OpenPrint oferuje także nadruki:

  • wizytówek plastikowych;
  • katalogów;
  • siatek mesh;
  • notesów;
  • kalendarzy;
  • stojaków prezentacyjnych
  • naklejek z folii;
  • toreb (papierowych, foliowanych oraz z siatki mesh);
  • podkładek na biurka.

Drukarnia oferuje również wykonywanie nadruków na różnego rodzaju płytach (m.in. PVC, PLEXI, HIPS i DIBOND).

Wygoda i szybkość działania, czyli drukarnia OpenPrint

Decyzja o dokonaniu zamówienia w drukarni będzie wiązać się z naprawdę wieloma korzyściami. Po pierwsze, w jednym miejscu będzie można wykonać naprawdę różnorodne materiały reklamowe. Na pewno wpłynie to pozytywnie na późniejszą promocję firmy, ponieważ do klientów będzie można docierać na kilka sposobów. Po drugie, będą to działania po prostu wygodne. Zakupy nie będą wiązały się ze staniem w kolejkach, długimi podróżami i wieloma formalnościami. Wszystko załatwi się bowiem, nie ruszając się sprzed komputera (w domu albo w firmie). Nie będzie tutaj tez ograniczeń czasowych (jak w drukarniach stacjonarnych o ustalonych godzinach otwarcia). Po trzecie, skorzystanie z drukarni internetowej pozwoli także na oszczędności: zarówno czasu, jak i pieniędzy. Wszystko to dzięki zautomatyzowanemu procesowi składania zamówień, szybkiemu wyborowi opcji wydruku oraz nakładu. I wreszcie – po czwarte, po odbiór zamówienia nie trzeba będzie się wybierać samodzielnie. Całe, niezależnie od jego wielkości, zostanie ono dostarczone pod wskazany adres. Może być to dom klienta indywidualnego albo mała lub większa firma. Swoje zamówienie można więc bez problemu złożyć nawet z drugiego końca kraju – tym bardziej, że drukarnia internetowa OpenPrint  oferuje swoim klientom darmową dostawę kurierską na terenie Polski.