Browse By

Lavard, bądź stylowy(a) tej jesieni

lavardJesień to czas, który jednym kojarzy się ze smutnym pożegnaniem lata, natomiast drugim z nowym rozdziałem i nowymi możliwościami. Niezależnie od podejścia, wszyscy robimy to samo, zmieniamy letnie ubrania na cieplejsze modele. Zaczynają się gorączkowe poszukiwania kurtek, płaszczy, butów czy sukienek. Często ogarnięci szaleństwem zakupów zapominamy o tym, co tak naprawdę liczy się najbardziej przy wyborze garderoby. Na co powinniśmy zwrócić uwagę i jak idealnie dopasować garderobę? Gdzie znajdziemy modele, które od razu staną się tymi ulubionymi?

 

Naszą uwagę w tym sezonie zwróciła marka Lavard. Nasza rodzima marka, która od pokoleń tworzy i projektuje ubrania z klasą. Propozycje jesienno-zimowe to szeroki wachlarz ubrań, od tych w stylu casualowym aż po elegancki. Dodatkowo firma stworzyła niesamowitą kolekcję ceremonialną dedykowaną przyszłym Panom Młodym. Garnitury czy smokingi to świetne modele idealne na ślub, do których w salonie dobierzemy koszulę, pasy smokingowe, krawaty, muszki, paski czy buty. Marka oferuje nam kolekcję męską oraz damską. Zespół projektantów postarał się zaspokoić wszystkie wyrafinowane gusta. Specjaliści z pasją uszyli jesienne propozycje, które są wyjątkowym przykładem wysokiego kunsztu krawieckiego. Ubrania uszyte są z najlepszych gatunków tkanin. Bo przede wszystkim liczy się jakość, styl i klasa. Kupowanie ubrań w dobrym gatunku ma bardzo znaczący wpływ na nasz wizerunek oraz dobre samopoczucie. Z pewnością lepiej mieć w szafie mniej, lecz dobrej jakości niż więcej takich, które nie wytrzymają do następnego sezonu. Co więcej, rzeczy w dobrym gatunku maja istotny wpływ na to, jak jesteśmy postrzegani. I mimo że ubiór nie świadczy o wartości człowieka, to właśnie w ten sposób jesteśmy zazwyczaj postrzegani.

Marka Lavard dostarcza nam w tym sezonie niezwykłych wrażeń. Paski, prążki, geometryczne wzory, a nawet groszki w asyście przepięknych kolorów jesieni to kusząca propozycja zarówno dla wielbicieli klasyki jak i indywidualistów. Męski płaszcz w prążki z dopinanym kołnierzem optycznie wyszczupli sylwetkę. Granatowy klasyczny z najlepszej, włoskiej wełny doda klasy biznesowej stylizacji, z kolei szary z ozdobnymi sprzączkami przy kołnierzu sprawdzi się w miejskich zestawieniach. W ofercie znajdziemy całą paletę garniturów, od ponadczasowych granatów aż po kratę. Garnitur na ślub, garnitur biznesowy czy garnitur nieformalny to obowiązkowe pozycje w tej kolekcji. Dla sympatyków mniej formalnego ubioru marka przygotowała ofertę marynarek, spodni chino oraz koszul. Do wszystkich zestawów możemy dobrać buty, portfele, paski, muszki, skarpety czy szelki. Szeroki wybór akcesoriów z pewnością pozwoli postawić przysłowiową „kropkę na i” każdej stylizacji.

Marka Lavard tworzy ubrania, które trafią w gusta najbardziej wymagających. To kolekcja starannie skrojona i uszyta po to, aby zaspokoić wszystkich wymagających panów i pań. Warto zapoznać się z całą kolekcją. Każdy, niezależnie od wieku, zawodu czy charakteru wybierze coś dla siebie. Zapraszamy!

www.lavard.pl