Browse By

Pokazy sztucznych ogni na prywatnych imprezach – przyjemność, na którą cię stać!

pokazy pirotechniczne na imprezachKażda impreza staje się jeszcze bardziej atrakcyjna, jeśli zakończyć ma się pokazem sztucznych ogni. Przez szereg lat taka przyjemność dostępna była w zasadzie tylko dla najbogatszych, a skorzystać z niej mogli przede wszystkim włodarze miast i organizatorzy imprez masowych. Dziś na szczęście pokazy fajerwerków może zamówić także każda prywatna osoba!

Dla kogo dostępne są prywatne pokazy sztucznych ogni?

Rynek w sektorze rozrywki rozwija się coraz bardziej dynamicznie i szybko musi dostosowywać się do oczekiwań coraz bardziej wymagających klientów. To, co jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu wydawało się nie do pomyślenia, dziś jest na wyciągniecie ręki dla każdego obywatela. Jedną z takich rzeczy są pokazy sztucznych ogni.

Okazji do świętowania w wyjątkowy sposób nie trzeba długo szukać. Pokazy fajerwerków uświetniają każde przyjęcie, a najczęściej są to:

  • wesela
  • rocznice
  • urodziny
  • eventy firmowe.

Ci, którzy skorzystali już z opcji prywatnego pokazu sztucznych ogni, są zgodni co do tego, że jest to atrakcja, której trudno dorównać czymkolwiek innym!

Pokaz sztucznych ogni możesz zamówić na każdą okazję, którą tylko uznasz za godną świętowania w akompaniamencie fajerwerków. Wystarczy zgłosić się ze swoim pomysłem do firmy, która zajmuje się organizacją takiego show, przedstawić swój plan, a także miejsce i datę planowanego wydarzenia. Po pozytywnej weryfikacji, czy miejsce spełnia wymogi techniczne do pokazu, przechodzi się do omawiania szczegółów zamówienia.

Jakie pakiety pokazów pirotechnicznych masz do wyboru?

Wszystko zależy od tego, jakie pakiety przewidziała firma. Niektóre zakładają opcję „individual”, która pozwala na maksymalne dopasowanie oferty do oczekiwań klienta. Taka możliwość wiąże się z nieco większymi kosztami, za to jednak podniebny spektakl będzie szyty na miarę indywidualnych potrzeb.

Pakiety przewidziane na pokazy sztucznych ogni różnią się między sobą przede wszystkim:

  • ilością wystrzałów
  • długością trwania pokazu
  • rodzajami materiałów użytych do realizacji show
  • rozmiarem ładunków
  • ilością miejsc, z których będą odpalane materiały pirotechniczne.

Dokładna specyfikacja zależy od konkretnej firmy zajmującej się realizacją show. W niektórych masz możliwość wglądu do wstępnego scenariusza i naniesienia na niego poprawek. Wszystko odbywa się w obustronnym porozumieniu na zasadzie współpracy.

Zdecydowanie nie warto organizować zabawy pirotechniką na własną rękę. Wiąże się to nie tylko z ryzykiem uszkodzeń ciała, ale także z wysokimi mandatami!