Browse By

KSW 58 – poznaj kolejność walk!

Kolejność walk na zbliżającej się gali KSW 58 została ogłoszona. Zbliżające się zawody MMA są prawdziwą gratką dla miłośników mieszanych sztuk walki, oczekujących emocjonujących spotkań w oktagonie. Kto stanie naprzeciw siebie już 30 stycznia?

Ostateczna kolejność walk ogłoszona przez Federację KSW

Ogłoszenie ostatecznej kolejności walk na gali KSW 58 było długo wyczekiwanym wydarzeniem. Szczególnie ciekawie zapowiada się pojedynek o pas mistrzowski w wadze piórkowej, w którym zmierzą się Brazylijczyk Daniel Torres i Salahdine Parnasse, obrońca tytułu mistrza od 2019 roku. Na https://najlepsibukmacherzy.pl już pojawiają się pierwsze typy na temat zwycięstwa jednego z zawodników. Obaj panowie swoim pojedynkiem rozpoczną galę.

Następnie w oktagonie zmierzy polski sztangista, Szymon Kołecki, z Martinem Zawadą, polsko-niemieckim zawodnikiem MMA w wadze półciężkiej. Po nich będzie czas na walkę Michała Michalskiego z Aleksandrem Rakasem. Kolejne pojedynki rozegrają Shamil Musaev i Uros Jurisic, Michał Andryszak i Guto Inocente, Paweł Polityło i Dawid Martynik. Dwie ostatnie walki należą do Roberta Ruchały i Daniela Bazanta oraz Bartłomieja Kopery i Francisco Barrio. Taki układ walk gwarantuje, że kibice przez cały wieczór będą rozgrzani do czerwoności. Jest to prawdziwa gratka dla bukmacherów, którzy dodatkowo podsycają zainteresowanie galą. Niemalże każdy legalny bukmacher publikuje swoje typy, wskazując na moce strony faworytów i słabe ich przeciwników.

MMA kobiet i Fame MMA

Podczas gali KSW 58 nie odbędą się pojedynki MMA kobiet. Fani mieszanych sztuk walki w wykonaniu pań mogą obejrzeć galę Oktagon 21. Wystąpią na niej dwie Polki. Marta Waliczek stanie naprzeciw bardziej doświadczonej Lucii Pudilovej.

Podobnie jest w przypadku Fame MMA. Kolejne pojedynki Fame MMA mają odbyć się w marcu 2021 r. Wciąż nie wiadomo, czy walki odbędą się przy udziale kibiców, czy też będą mogli obserwować pojedynki jedynie na ekranie. Wstępnie można spodziewać się, że Fame MMA przyjmie formę podobną do gali grudniowej, gdy pojedynek odbył się w studio przy ograniczonej liczbie uczestników oraz obsługi technicznej.

Gdzie można zobaczyć KSW 58?

Gala KSW 58 będzie transmitowana w systemie PPV już w najbliższą sobotę, 30 stycznia. Walki rozpoczną się o godzinie 20.00. Wykupienie dostępu kosztuje 40 zł.

Dostęp do KSWTV umożliwia oglądanie gali w jakości Full HD w trybie Live oraz na VoD. Użytkownicy uzyskają możliwość korzystania z funkcji Timeshift, która pozwala zatrzymać program emitowany na żywo, cofnąć go do wybranego momentu  oraz przewinąć do przodu. W ramach pakietu PPV galę KSW 58 obejrzy się w wersji z polskimi lub angielskimi komentarzami.

Gala będzie dostępna do obejrzenia w serwisie przez 72 godziny od jej zakończenia. Na żywo galę KSW 58 będzie można obejrzeć również na platformie IPLA na Netia Player, w wybranych Smart TV i urządzeniach mobilnych z Android lub iOS.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.lvbet.pl. Licencja o numerze PS4.6831.9.2016.EQK została wydana dnia 13 maja 2016r.

Zakaz wstępu na stronę internetową i udział w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.