Browse By

Wybieramy najlepszą myszkę gamingową: która myszka będzie idealna do gier?

Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych myszek gamingowych, zarówno tych przewodowych, jak i bezprzewodowych. Różnią się one od siebie nie tylko ceną, lecz także funkcjami i czułością. Przygotowaliśmy zestawienie kilku polecanych modeli w wariancie przewodowym i bezprzewodowym.

Modele przewodowe

Myszka gamingowa powinna być przede wszystkim precyzyjna i niezawodna. Na jakie modele przewodowe warto postawić? Sprawdź poniżej!

1. Logitech G502 Hero

Zestawienie zaczynamy cenionym wśród graczy modelem Logitech G502 Hero. Myszka ta oferuje sensor o czułości aż 25600 DPI, zapewniający precyzję podczas rozgrywki każdego typu i szybkość śledzenia obiektów na najwyższym poziomie. Gracze z całą pewnością docenią obecność aż 11 przycisków programowalnych, których funkcje możemy określić z pomocą programu Logitech G Hub. Model oferuje podświetlenie RGB.

2. Razer Basilisk V3

Razer Basilisk V3 to przewodowa mysz najnowszej generacji, zapewniająca wysoki komfort podczas wielogodzinnych sesji w Twoje ulubione tytuły. Z pomocą dedykowanego oprogramowania możemy ustalić funkcje aż 11 przycisków, a sensor optyczny o czułości 26000 DPI z kilkoma profilami zapewnia optymalną precyzję w grach różnych gatunków. Podobnie, jak poprzedni model, myszka także posiada podświetlenie RGB. Razer Basilisk V3 znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Morele.net.

3. A4Tech EVO XGame Opto Oscar X710

A4Tech EVO XGame Opto Oscar X710 to nieco budżetowa propozycja dla mniej wymagających graczy. Myszka zaopatrzona została w sensor o czułości 2000 DPI, sprawdzający się w mniej zaawansowanych grach. Model został zaopatrzony w 7 przycisków funkcyjnych – jeden z nich służy do sterowania czułością sensora laserowego.

Modele bezprzewodowe

Irytują Cię plączące się po biurku przewody? Cenisz niezależność i wygodę? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie kilku ciekawych modeli bezprzewodowych, które będą doskonałe do wielu gatunków gier komputerowych. Jaka myszka gamingowa bezprzewodowa na Morele.net jest warta uwagi? Podpowiadamy!

1. SteelSeries Rival 3 Wireless

Szukasz bezprzewodowej myszki na lata? Sprawdź model SteelSeries Rival 3 Wireless! Zastosowana tutaj technologia Quantum 2.0 Wireless to ultraszybkie przesyłanie danych do komputera, precyzja na najwyższym poziomie i energooszczędność. Producent deklaruje, że myszka przepracuje pełny rok na jednym ładowaniu baterii! SteelSeries Rival 3 Wireless to także podświetlenie RGB, przełączniki wytrzymujące do 60 milionów kliknięć czułość na poziomie 18000 DPI oraz aż 10 metrów zasięgu!

2. Logitech G Pro X Superlight 2

Mysz Logitech G PRO X SuperLight 2 została opracowana we współpracy z największymi gwiazdami e-sportu na świecie. Jest to już druga generacja tej popularnej myszki, docenianej za pewność chwytu i wysoką niezawodność pracy. Producent zapewnia, że mysz wytrzyma na jednym ładowaniu aż 95 godzin nieustannej rozgrywki. Logitech zastosował tutaj sensor optyczny o czułości 32000 DPI.

3. Corsair Katar Pro Wireless

Corsair Katar Pro Wireless to myszka zasilana za pomocą jednej baterii typu AA. Producent chwali się, że udało mu się zadbać o balans pomiędzy niskim zużyciem energii a wydajnością na najwyższym poziomie. Corsair Katar Pro Wireless waży zaledwie 96 g, dzięki czemu szczególnie docenią go osoby lubiące lekkie, lecz precyzyjne myszki bezprzewodowe.  Zastosowano tutaj sensor optyczny o czułości 12400 DPI.