Browse By

Najważniejsze informacje na temat pakietów minut i danych

Decydując się na nowy pakiet minut i transferu danych, warto sprawdzić wszystkie informacje na stronie operatora. Dzięki temu można być pewnym, że oferta będzie odpowiadała potrzebom i preferencjom użytkownika.

Pakiety minut na kartę

Osoby, które posiadają telefon na kartę, mogą po pewnym czasie uznać, że ich pakiet minut i SMS-ów jest za mały i konieczne jest dodatkowe doładowanie. W sieci Virgin Mobile można znaleźć bardzo atrakcyjne oferty pakietów minut na kartę, składające się na przykład z 30, 60, 100 lub 120 dodatkowych minut. Wystarczy wprowadzić w swoim telefonie prosty kod i można cieszyć się dodatkowymi rozmowa z bliskimi i znajomymi. Warto pamiętać o tym, że pakiety minut są dostępne zarówno na telefony komórkowe, jak i stacjonarne, a ich ceny są bardzo atrakcyjne i zdecydowanie bardzo opłacalne. Pakiety minut mogą być wykorzystane przez 30 dni (lub w innym terminie, w zależności od konkretnego pakietu). Warto pamiętać o tym, że z pakietu nie można zrezygnować, ponieważ jest on opłacany z góry.

Pakiety transferu danych

W przypadku osób, którym zależy na większym pakiecie Internetu, niż posiadają, warto pamiętać o kilku głównych zasadach. Przede wszystkim, pakiety transferu danych są ważne przez 30 dni od momentu aktywacji. Po drugie, pakiety na Internet opierają się na konkretnej liczbie gigabajtów, przy czym warto pamiętać o tym, że jeden gigabajt starcza na około 4 tysiące maili lub 25 tysięcy snapów. Zdecydowanie najwięcej zabiera oglądanie filmów i seriali, zwłaszcza w wysokiej jakości. Właśnie dlatego filmy najlepiej oglądać w momencie, w którym użytkownik jest podłączony do Wi-Fi. Włączenie pakietu transferu danych jest bardzo proste: wystarczy wybrać na stronie interesującą ofertę, a następnie wpisać kod USSD na swoim telefonie. Warto jednak pamiętać o tym, że pakiet danych zostanie aktywowany tylko wtedy, gdy użytkownik posiada na swoim koncie wystarczające środki. W przeciwnym wypadku może pojawić się poważny problem i niemożliwe będzie doładowanie swojego konta. Kolejną ważną informacją jest kwestia ważności pakietu, ponieważ samodzielnie nie można go wyłączyć. Oznacza to, że po 30 dniach pakiet sam zostanie zdezaktywowany bez względu na to, ile gigabajtów użytkownik wykorzystał. Każdy pakiet internetowy posiada prędkość 4G LTE bez względu na to, do czego dostęp ma osoba korzystająca z telefonu. Warto także pamiętać o tym, że w niektórych miejscach, na przykład w pociągu, parku krajobrazowym lub w lesie, mogą pojawić się problemy z zasięgiem i dostępem do sieci internetowej. Jedną z doskonałych opcji jest wybranie pakietu internetowego, w którym 1 GB to 1 złoty. W ten sposób można kontrolować swoje wydatki, a doładowanie telefonu jest bardzo proste i szybkie. Bardzo efektywnym rozwiązaniem jest także specjalny pakiet, w którego skład wchodzi nie tylko Internet, ale także dodatkowe minuty i SMS-y.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY