Browse By

iPhone 7 – dlaczego wciąż warto go kupić?

Premiera telefonu iPhone 7 miała miejsce w 2016 roku. Mimo upływu lat jest to urządzenie, po które wciąż warto sięgnąć. Oto kilka powodów.

Nie lubisz zmian? Sięgnij po „siódemkę”

Technologia smartfonów rozwija się w zawrotnym tempie, a patenty i pomysły, które królowały rok lub dwa lata temu, odchodzą w zapomnienie. Z następstwami tego typu zmian bywa różnie. Raz producentom udaje się zastąpić jedno udogodnienie czymś lepszym, innym razem zmian doczekują się sprawdzone i lubiane rozwiązania. Porównując iPhone’a 7 z nowszymi modelami, można zaobserwować, jak wiele nowości wprowadzono przez ostatnie dwa lata. Face ID, brak tradycyjnego przycisku „home”, wcięcie w wyświetlaczu itp. Jeśli czujesz, że te modyfikacje nie są dla Ciebie, wybierz wcześniejszy model smartfona.

iPhone 7 wciąż niezawodny

Bardzo często klienci rozważający zakup starszego modelu smartfona obawiają się, że nie będzie on w stanie dorównać tym najnowszym. I chociaż dla wielu telefonów czas nie jest tak łaskawy, to procesor A10 Fusion zastosowany w iPhone 7 sprawia, że nawet po latach urządzenie wykazuje się niebywałą sprawnością. Telefon poradzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, a dostępne najnowsze aktualizacje oprogramowania nie powinny spowolnić jego działania.

Wysoka jakość, niższa cena

Chociaż niezawodność urządzeń Apple wielu użytkownikom jest powszechnie znana, to czynnikiem zniechęcającym do zakupu produktów z logo jabłka może być wysoka cena. Jeżeli planujemy przesiąść się z innych systemów na iOS, warto rozejrzeć się na urządzeniem, które odpowiednio wprowadzi nas w ten świat. W takiej sytuacji nie będziemy potrzebować najnowszego modelu. Liczyć się będzie przede wszystkim optymalny stosunek ceny do jakości produktu. Zakup iPhone’a 7 z pewnością będzie mniej kosztowny, telefon może być tańszy od swoich następców o nawet 2500 zł.

Wybierz swój kolor

I chociaż wygląd telefonu to zazwyczaj ostatnia rzecz, na którą zwracamy uwagę podczas zakupów, to jeżeli mamy wybór, to dlaczego by z tego nie skorzystać? W przypadku najnowszych modeli iPhone’ów (X,8) dostępne są jedynie dwa warianty kolorystyczne. Dlatego, jeśli poszukujemy telefonu w odcieniu złotym, różowozłotym lub onyks, warto zdecydować się na zakup modelu numer 7. Co więcej, jeżeli 4,7 cala to dla nas za mało, zawsze możemy się postawić na iPhone’a 7 Plus, oferującego 5,5-calowy wyświetlacz Retina HD.