Browse By

STS kod promocyjny 2020 dla nowych graczy

Czy wiesz, że STS to zaufane zakłady bukmacherskie w Polsce, które otrzymały oficjalną licencję działania od Ministra Finansów? Jeśli interesujesz się sportem, a także chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie, możesz założyć konto w STS już dziś!

STS – zakłady bukmacherskie z tradycją

STS, czyli największe i co warto podkreślić legalne zakłady bukmacherskie, powstały w 1997 roku. Od czasu powstania bukmachera do dzisiaj zmieniło się wiele, ale jedno pozostaje niezmienne. STS wciąż zaskakuje swoich graczy nowościami w zakresie bonusów, udogodnień, a także szeroką ofertą dodatkową. To sprawdzona firma w branży bukmacherskiej.

O co chodzi w zakładach bukmacherskich?

Przede wszystkim na obstawianiu wybranych zdarzeń. W STS mamy do wyboru całe mnóstwo dyscyplin sportowych. Nieważne zatem, czy czujesz się mocny w piłce nożnej, w siatkówce, czy też wyścigach konnych. Każdą z tych dyscyplin odnajdziesz w notowaniach i na każdą możesz postawić taką kwotę, która Cię interesuje. Grać możesz zarówno stacjonarnie w licznych punktach STS na terenie całego kraju, jak i internetowo.

Co ciekawe, możesz brać udział w wydarzeniach live lub obstawiać przyszłe rozgrywki. Oferta jest więc dopasowana pod różnych graczy, o odmiennych preferencjach.

STS zadbało o to, by wszystko było tutaj przejrzyste. Wyniki wszystkich rozgrywek, ale także kursy notowań, podane są bezpośrednio na stronie bukmachera.

Kod promocyjny STS

To prawda, że STS stale rozwija swoją ofertę i poszerza ją o nowe promocje oraz bonusy. Sam proces rejestracji oraz pozostawanie aktywnym użytkownikiem uprawnia np. do przeglądania transmisji online meczy piłki nożnej, siatkówki, czy tenisa, rozgrywających się w różnych zakątkach świata! To wyjątkowy ukłon w stronę prawdziwych fanów, którzy czasami mogą mieć problem z dotarciem do niektórych materiałów.

Ale to nie wszystko, bo nie trzeba być systematycznym graczem, by skorzystać także z innego udogodnienia, jakim jest aktualny freebet o wartości 25 zł. Można go otrzymać, gdy podczas rejestracji wpisze się specjalny STS kod promocyjny.

Co należy zrobić, by go dostać? Wystarczy przejść płynnie przez proces rejestracji (a trzeba przyznać, że jest on wyjątkowo intuicyjny), a na końcu wpisać STS kod promocyjny: pewne25, PEWNE25 czy PeWnE25. Wielkość liter nie ma znaczenia. Jak widzisz, kombinacji do wpisania kodu jest sporo, trudno się pomylić.

Środki w wysokości 25 zł trafią początkowo na konto bonusowe. Pieniądze można wypłacić jeśli wykonasz 3-krotny obrót bonusem. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że otrzymując 25 zł freebetu powinieneś dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 75 zł. Do wspomnianego obrotu można zaliczyć stawki z wygranych kuponów, z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91. Szczegółowe informacje o kodzie promocyjnym i warunkach znajdziesz na stronie sts.pl.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.