Browse By

Ulubione printy milusińskich, czyli nadruk na odzieży dziecięcej

Ulubione printy milusińskich, czyli nadruk na odzieży dziecięcejKoszulki z własnym nadrukiem są wybierane chętnie nie tylko przez dorosłych, lecz także przez dzieci. Mogą one stanowić doskonały pomysł na prezent, zarówno jeśli chodzi o urodziny, jak i święta czy inne okazje tego typu. Dla małych użytkowników zwykle stawia się na nieco inne nadruki niż w sytuacji, gdy koszulka ma trafić do dorosłego. Które wzory są szczególnie popularne wśród najmłodszych? Zobacz!

Koszulki z własnym nadrukiem dla dzieci

Koszulki z własnym nadrukiem dla dzieci to stały element ofert firm, które zajmują się tworzeniem produktów zgodnych z indywidualną wizją klienta. Od standardowych modeli różnią się one głównie pod względem rozmiaru, co pozwala na idealne dopasowanie odzieży do potrzeb małego użytkownika. Na koszulkach na zamówienie z własnym nadrukiem tworzonych z myślą o dzieciach najczęściej pojawiają się kolorowe motywy i śmieszne napisy dostosowane do wieku malucha.

Jak zaprojektować bluzkę z własnym nadrukiem dla dziecka?

Obecnie stworzenie projektu bluzki z własnym nadrukiem dla dziecka jest niezwykle proste. Wystarczy skorzystać z kreatorów dostępnych na takich stronach jak MegaKoszulki, gdzie zaprojektujesz koszulkę z własnym nadrukiem. Dzięki nim możesz z łatwością zaprojektować koszulkę na zamówienie z własnym nadrukiem zarówno poprzez użycie grafik z darmowej bazy, jak i przez wgranie pliku przygotowanego przez siebie. W wielu kreatorach znajdują się także specjalne edytory, które pozwalają na zmodyfikowanie zdjęcia lub wzoru przed umieszczeniem go na konkretnej części odzieży.

Koszulki dla dzieci z napisami

koszulka dla dziecka super syn

Koszulka dla dziecka Super Syn

Wśród koszulek z własnym nadrukiem dla dzieci szczególną popularnością cieszą się modele z napisami. Korzystając z kreatorów, możesz zaprojektować własny tekst, co pozwala na spersonalizowanie produktu i dopasowanie do charakteru Twojej pociechy. Na odzieży dla dzieci najczęściej znajdują się napisy nawiązujące do rodziny, ale nie jest to ściśle obowiązująca zasada. Często na takie koszulki nanosi się również niewielkie grafiki wzbogacone o kilka słów utrzymanych w pasującym stylu.

Koszulki dla dzieci ze zwierzętami

Popularnym motywem pojawiającym się na bluzkach z własnym nadrukiem są zwierzęta, zarówno w cyfrowej wersji, jak i w formie nieco przerobionego zdjęcia. Kolorowe grafiki tego typu trafiają w gusta dziewczynek i chłopców, dlatego stanowią one uniwersalne rozwiązanie dla każdego malucha. Często na koszulki z własnym nadrukiem nanosi się także motywy związane z bohaterami znanych bajek i gier.

Koszulki z własnym nadrukiem w śmieszne wzory

Koszulka dla dziecka Hot Dog

Koszulka dla dziecka Hot Dog

Koszulki z własnym nadrukiem tworzone z myślą o najmłodszych użytkownikach bardzo często są ozdobione grafikami przedstawiającymi śmieszne zwierzęta i postaci. Takie motywy trafiają głównie w gusta dzieci, ale często pojawiają się także na odzieży dla dorosłych. Warto pamiętać o tym, że tworząc własny nadruk w kreatorze, możesz zaprojektować identyczną koszulkę zarówno dla siebie, jak i swojej pociechy.

Ile kosztuje koszulka z własnym nadrukiem dla dziecka?

Cena koszulki z własnym nadrukiem dla dziecka zwykle nie różni się od tej, która obowiązuje w przypadku odzieży dla dorosłych. Zazwyczaj jest to kilkadziesiąt złotych, jednak wszystko zależy od wybranej technologii druku i kroju T-shirtu. Koszulki sportowe z własnym nadrukiem są droższe niż klasyczne, bawełniane bluzki. Sytuacja wygląda podobnie również w przypadku fasonów typu polo. Warto pamiętać o tym jeszcze przed rozpoczęciem projektowania własnej grafiki.