Browse By

Najmocniejszy oczyszczacz SHARP UA-HG60E

oczyszczacz powietrzaJakość powietrza w Polsce pozostawia wiele do życzenia – pozostajemy w niechlubnej, europejskiej czołówce krajów o największym stopniu zanieczyszczenia smogiem. Na problem składa się kilka czynników, w tym działalność zakładów produkcyjnych czy duża ilość spalin wytwarzanych przez nasze samochody. Często próbujemy chronić się przed szkodliwym wpływem smogu stosując maski ochronne czy ograniczając wyjścia z domu w te dni, kiedy jakość powietrza daje nam najbardziej w kość. Jednak powietrze w naszych domach wcale nie musi być lepszej jakości, dlatego warto zainwestować w dobry oczyszczacz powietrza. Urządzenie SHARP UA-HG60E pozwala pozbyć się nie tylko cząsteczek pyłu czy szkodliwych związków chemicznych, ale również alergenów i drobnoustrojów niekorzystnie wpływających na nasze zdrowie. Co jeszcze może nam zaoferować oczyszczacz powietrza marki SHARP?

Oczyszczacz powietrza SHARP – urządzenie do zadań specjalnych

Na rynku można znaleźć wiele modeli oczyszczaczy powietrza, jednak większość z nas poszukuje urządzenia, które będzie wysoce efektywne i poradzi sobie w pomieszczeniach o dużej powierzchni. Takim urządzeniem jest właśnie oczyszczacz SHARP, który może pochwalić się wysoką wydajnością do 408 m3/h i skutecznością w pokojach o wielkości nawet do 50m2. Trzeba również zaznaczyć, że oczyszczacz powietrza SHARP nie hałasuje, a jego nowoczesny design pozwala swobodnie wkomponować go przestrzeń mieszkalną.

SHARP UA-HG60E – oczyszczacz i nawilżacz powietrza w jednym

Nie tylko poziom zanieczyszczenia powietrza w naszych mieszkaniach spędza nam sen z powiek. Często borykamy się również z niską zawartością wilgoci w powietrzu, co niekorzystnie wpływa na drogi oddechowe czy stan naszej skóry. Urządzenie SHARP nie tylko wychwytuje cząsteczki brudu czy kurzu z powietrza, ale i przywraca jego optymalny poziom nawilżenia. Co więcej, urządzenie samodzielnie dostosowuje się do warunków w pomieszczeniu, automatycznie wykrywając temperaturę i poziom wilgotności.

Oczyszczacz powietrza: tryb Intelligent

Urządzenia marki SHARP mogą tak skutecznie walczyć z zanieczyszczonym powietrzem w naszych domach dzięki zastosowaniu trybu Intelligent. Jest to system aż 6 czujników:

• czujnik kurzu i PM2,5 (eliminuje zanieczyszczenia),
• czujnik ruchu (ogranicza zużycie energii),
• czujnik natężenia światła,
• czujnik zapachu (eliminuje m.in. dym tytoniowy czy zapach jedzenia),
• czujnik temperatury (optymalizuje poziom nawilżenia),
• czujnik wilgoci (przeciwdziała powstawaniu pleśni).

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza SHARP – innowacyjna technologia Plasmcluster

Plasmcluster to technologia opatentowana przez markę SHARP, która zapewnia użytkownikom urządzeń jeszcze bardziej kompleksową ochronę przed szkodliwymi wirusami, bakteriami, pleśnią czy alergenami czyhającymi w powietrzu. Technologia Plasmcluster polega na produkowaniu optymalnej ilości jonów dodatnich i ujemnych, które łącząc się z cząsteczkami wody tworzą klastry jonowe. Te z kolei skutecznie neutralizują szkodliwe substancje i mikroorganizmy poprzez degradację ich struktur białkowych. Dzięki Plasmcluster, powietrze w naszych domach może być jeszcze bardziej czyste i orzeźwiające.
Po ten model oczyszczacza jak i wiele innych marki sharp zapraszamy na zakupy do sklepu www.mwp.biz.pl