Browse By

Brokerzy walut cyfrowych

Brokerzy walut cyfrowych przeżywają obecnie apogeum skuteczności. Waluta wirtualna rozwija się coraz bardziej i wkracza w nowe możliwości zarabiania. Sprawdź, jak wejść w ten rynek tak, by Cię nie pochłonął.

Brokerzy walut cyfrowych to do niedawna bardzo ryzykowny sposób zarabiania. Mało można przewidzieć, a wszystko co wiemy o kryptowalutach pochodzi z praktyki. W czasach pandemii wielkie korporacje zwróciły się w stronę świata wirtualnej waluty, która do tamtej pory uważana była za zbyt niestabilną oraz niewiele znaczącą. Kiedy Microsoft, Wikipedia oraz Shopify zaczęły przyjmować płatności w kryptowalutach, rynek wirtualnych walut rozkwitł.

Ranking walut cyfrowych

Specjalnie dla Ciebie zestawiliśmy ranking giełd kryptograficznych fla początkujących oraz zaawansowanych. Każda z firm posiada intuicyjny interfejs oraz zapewnia bezpieczeństwo w handlu walutami. Sprawdzali to specjaliści z renomowanych firm kryptograficznych typu venture capital, takich jak CryptoMinati Capital. Tak powstało nasze Top 5.

  1. EToro – uważana za najlepszą giełdę kryptowalut ogółem. Po raz pierwszy otworzyła swe możliwości w 2007. Prosty proces rejestracji oraz uniwersalny charakter platformy. Korzystając z opcji filtrowania na stronie głównej, możesz wybrać aktywa handlowe, którymi chcesz handlować, takie jak akcje, kryptowaluty lub waluty. Możesz eksperymentować z różnymi funkcjami – to jest z tworzeniem listy obserwowanych ulubionych transakcji, sprawdzaniem portfela lub dostępem do strony kanału informacyjnego z najnowszymi wiadomościami rynkowymi. Jedyny minus to brak wypłat na wszystkie dostępne monety.
  2. BlockFi – świetny dla początkujących. Platforma zapewnia możliwość handlu bez prowizji oraz zarobek aż do 7.5 procenta APY. Zapewnia także brak minimalnej kwoty do wypłaty. Wymaga za to przynajmniej minimalnej wiedzy o kryptowalutach.
  3. Coinmama – doskonała, jeśli potrzebujesz kupować kryptowaluty za pomocą karty kredytowej. Działa bez pośredników, a ceny euro i dolara są aktualizowane w czasie rzeczywistym. Minusem jest brak aplikacji mobilnej.
  4. Coinbase – posiada długą historię z naciskiem na bezpieczeństwo transakcji. Na całym świecie jest już 30 milionów użytkowników. Bardzo prosta i przyjemna w obsłudze platforma z dużym wyborem monet. Wadą jest to, że Coinbase akceptuje karty debetowe kilku krajów.
  5. Binance – to najlepsza platforma dla Altcoins. Bardzo łatwa rejestracja, pełna akceptacja kart kredytowych oraz debetowych. Niestety, jest trudny dla początkujących, a opłaty są wysokie.