Browse By

Targi eTrade Show 2020 już 5 marca 2020

Już 5 marca 2020, w prestiżowej części PGE Narodowego- Business Club

Odbędzie się wyjątkowe wydarzenie biznesowe

Targi eTrade Show 2020

Dołącz do liderów branży e-commerce! Poznaj najnowsze trendy i innowacje! Rozwiń swój e-biznes!

Targi eTrade ShowTo już druga edycja targów dla branży e- handlu. Ponad 1000 m2 przestrzeni wystawienniczej, 100 sprawdzonych rozwiązań dla Twojego sklepu internetowego, wyjątkowa konferencja prowadzona przez najlepszych mówców i specjalistów w Polsce, strefa ekspertów poświęcona branży IT i blogom, dedykowane spotkania biznesowe business matching oraz moderowany networking w strefach stworzonych przez Google Internetowe rewolucje w eksporcie. Wszystko w jeden dzień, w części Business Club PGE Narodowego w Warszawie.

Dlaczego warto zaprezentować swoją ofertę?

Po sukcesie pierwszej edycji targów i ogromnym zainteresowaniu odwiedzających, przenosimy się do najbardziej prestiżowej części PGE Narodowego, czyli Business Club. Swoje oferty zaprezentują dostawcy rozwiązań płatniczych, logistycznych, programistycznych czy marketingowych dla sklepów internetowych. Odwiedzający będą mieli szanse wziąć udział w konferencji edukacyjnej i zapoznać się z czynnikami sukcesu w e-commerce, dowiedzieć się jak zacząć sprzedawać w Internecie bez wielkiego budżetu oraz jak pozyskiwać leady sprzedażowe niskim kosztem. Odwiedzający będą mieli możliwość wyboru dwóch konferencji edukacyjnych PRO i LITE, Wśród wystawców pojawią się największe firmy w branży handlu elektronicznego. W ubiegłej edycji wystawcami były m.in. takie firmy jak FedEx, home.pl, InPost, kredytmarket, Przelewy 24, ING iMoje, Poczta Polska, Gonito i wiele innych.

Co czeka na wystawców?

Ponad 1000 m2 strefy wystawienniczej to przestrzeń, gdzie swoje rozwiązania zaprezentują wiodące marki z branży e-commerce. Poznamy rozwiązania dla sklepów internetowych takie jak: narzędzia do generowania sprzedaży, agencje SEO/SEM, platformy dla e-sklepów, e-logistykę, obsługę klienta w online czy formy e-płatności. Strefa dostawców rozwiązań i podwykonawców dla jeszcze lepszych wyników sprzedażowych w sklepach internetowych.

Konferencja edukacyjnaBądź liderem w CX jednocześnie na dwóch scenach pro & lite wystąpią eksperci branży e- handlu przeprowadzając nas przez cały Customer Journey podzielą się swoją wiedzą na tematy z zakresu reklamy w e-commerce, czynnikach sukcesu e- handlu, integracji sprzedaży stacjonarnej z internetową, kierunku e-commerce, o tym, czy Influencerzy sprzedają, jak się bronić przed fałszywymi kliknięciami i konwersjami, Viral Loop Hack Marketing. Poznaj nowe sposoby kontaktowania się z klientami dzięki wykorzystaniu połączonych danych i zaawansowanej personalizacji do budowy osobistych kontaktów marketingowych. Na nowo zdefiniuj swoją rolę i osiągaj sukcesy w gospodarce ukierunkowanej na doświadczenia. Ucz się od najlepszych.

Bezpłatne warsztaty dla wystawców Przed rozpoczęciem wydarzenia organizujemy dedykowane dla wystawców szkolenie z autoprezentacji biznesowej.

Strefa ekspertów – dedykowana strefa dla branży IT i blogów, gdzie specjaliści branży będą doradzać w zakresie systemów automatyzacji sprzedaży w omnichannel, implementowaniu koszyków oraz programowania.

Business Matching, czyli dedykowane 15 minutowe spotkania biznesowe. Ciesząca się zainteresowaniem forma bezpośrednich, konkretnych spotkań umawianych za pomocą targowej aplikacji mobilnej.

Targi eTrade Show 2020 to wydarzenie dla aktualnych liderów e-biznesu, cała masa inspiracji, trendów i nowości dla tych którzy chcą poszerzać swoje sieci klientów online, rozwijać markę oraz swoją wiedzę o e-commerce. Dołącz do nas. Zostań jednym z wystawców. Program i bilety są dostępne na eTradeShow.pl

 

7 godzin, 100 rozwiązań dla e-commerce, 2500 odwiedzających nas przedsiębiorców, 2 sceny konferencji, 22 prelegentów. Unikatowe wydarzenia towarzyszące, prestiżowa lokalizacja.

Rozwiń swoją firmę i dołącz do liderów branży e-commerce już 5 marca 2020.

Organizatorem targów jest IC Events.