Browse By

#zostańwdomu i… zgarnij tytuł Mistrza Dyktand lub Mistrza Ortografii!

dyktanda konkursSerwis dyktanda.pl zaprasza na pierwszą odsłonę konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii”. Jest on skierowany zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Konkurs potrwa do 24 maja. Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekają cenne nagrody. W konkursowej puli czeka ponad 100 atrakcyjnych zestawów nagród. Dołącz do zabawy – #zostańwdomu i naucz się ortografii z przyjemnością!

Przez pierwszych 6 dni trwania konkursu wzięło w nim udział już ponad 7000 uczestników, którzy rozwiązali w tym czasie ponad 72 000 dyktand.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli. Natomiast w drugiej, uczestnicy zawalczą w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub poprawnie rozwiąże, tym więcej zdobędzie punktów, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu. 

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.dyktanda.pl. Ogłoszenie wyników nastąpi po przeprowadzeniu weryfikacji. Nagrodzonych zostanie łącznie piętnastu Mistrzów Dyktand – oznacza to nagrody za 1, 2. i 3. miejsce w każdej kategorii – oraz 88 Mistrzów Ortografii – nagrody za 1, 2. i 3. miejsce. Przyznamy także 19 nagród pocieszenia w czterech kategoriach. 

Dodatkowo każdego dnia trwania konkursu są do wygrania na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.

Dyktanda to idealny sposób na naukę ortografii i utrwalenie poprawnej pisowni. Chcąc dobrze spożytkować czas spędzony przed komputerem, a dodatkowo zdobyć potrzebną nam lub naszym dzieciom wiedzę, dyktanda online będą idealnym rozwiązaniem. Praktykując ortografię na urządzeniach multimedialnych, łączymy naukę z zabawą. Łatwiej jest zachęcić dzieci do rozwiązywania dyktand online, niż w tradycyjny sposób – na kartce papieru z długopisem w ręku. W związku z obecną sytuacją na świecie, spędzamy w domach z bliskimi dużo więcej czasu, wykorzystajmy go więc jak najlepiej. Do dzieła!

Wszelkie pytania lub wątpliwości należy kierować na adres email: admin@dyktanda.pl lub za pośrednictwem Facebooka: https://www.facebook.com/dyktandapl/).

Sponsorzy ponad 600 nagród: Retrocegla.pl, FoxGames, Funiversity, Grupa Wydawnicza Foksal, Instytut Pamięci Narodowej, Krytyka Polityczna, Burda Książki, Świat Zabawek, Wydawnictwo Marpress, MedPharm Polska, Ortograffiti, Państwowy Instytut Wydawniczy, Poradnia K, Wydawnictwo Warstwy, Wydawnictwo Todo La Mancha, Księgarnia Tuliszków, Księgarnia Universitas, Wydawnictwo Edukacyjne, Wolters Kluwer, Wydawnictwo KUL, Wydawnictwo Lemoniada, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego, Wydawnictwo Wolno, Wydawnictwo Zysk i S-ka, Wydawnictwo Dreams, Helion, Wydawnictwo Promyczek

Sponsor logistyczny: RUCH S.A., Paczka w RUCHu

dyktanda konkurs baner