Browse By

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB – rysik, Nightografia i znacznie więcej!

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB to topowe urządzenie marki Samsung, które może zaoferować swoim użytkownikom wiele innowacyjnych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj jego aparat do zdjęć nocnych czy specjalny rysik, jednak to tylko niektóre cechy, które wyróżniają to urządzenie na tle innych. Jeśli chcesz poznać ich więcej – serdecznie zapraszamy do lektury tego artykułu!

Jak robić nocą zdjęcia telefonem? Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB znacznie to ułatwi!

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że mobilna fotografia całkowicie odmieniła życie wielu pasjonatów robienia zdjęć. Nie muszą już oni brać ze sobą pełnego wyposażenia za każdym razem, kiedy wybierają się na szukanie świetnych ujęć – bardzo często wystarczy telefon w kieszeni. Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB zdecydowanie wyróżnia się na tle innych telefonów na tym polu, jednak trudno, by było inaczej – to w końcu topowy model z serii Samsung Galaxy S.

Warto jednak pochwalić aparat do zdjęć nocnych w tym urządzeniu. Jeśli ktoś zastanawia się, jak robić nocą zdjęcia telefonem, nie będzie już musiał szukać odpowiedzi na to pytanie. W przypadku Galaxy S22 Ultra wspomoże go technologia. Jednym z jej przykładów jest chociażby opcja łączenia pikseli. Jest wspomagana przez działania sztucznej inteligencji i pozwala na wychwycenie nawet minimalnej dostępnej ilości światła. Dodatkowo producent zadbał nawet o takie szczegóły jak szkło, z którego wykonane są obiektywy – ich ultraprzejrzysty charakter sprawi, że na wykonywanej fotografii nie pojawią się żadne niechciane refleksy, odbicia czy zniekształcenia.

Robienie nocnych zdjęć, czyli Nightografia, z tym modelem telefonu będzie prawdziwą przyjemnością. Na każdym zdjęciu będziemy mogli zobaczyć nawet takie szczegóły, które umkną naszemu oku, a wsparcie technologiczne będzie w stanie wyeliminować niechciane szumy czy przebarwienia na wykonanej fotografii. Kiedy jednak wykonamy już dobre zdjęcie, przydałaby się jakaś pomoc w jego edycji. W tym przypadku Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB może zaoferować nam…

Rysik S Pen – niezastąpiona pomoc przy edytowaniu i udostępnianiu zdjęć!

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB to nie tylko rewelacyjna Nightografia, ale również ogromna prostota w edycji wykonanych ujęć. Jest to możliwe dlatego, że producent zdecydował się na umieszczenie w urządzeniu specjalnego rysika, znanego wcześniej z serii Galaxy Note. Jego nazwa to S Pen i będzie on w stanie znacznie ułatwić nam wiele czynności wykonywanych na ekranie telefonu.

Jedną z nich będzie modyfikacja naszych zdjęć. Jeśli przykładowo będziemy chcieli umieścić nasz ręczny podpis w rogu wykonanego zdjęcia, by móc następnie pochwalić się nim przed znajomymi czy w internecie, zrobimy to bez najmniejszych przeszkód. Podobnie będzie też wyglądała sytuacja, kiedy stwierdzimy, że dany fragment zdjęcia jest zbyt jasny czy zbyt ciemny. Bez problemu zaznaczymy go dedykowanym do tego rysikiem i będziemy mogli przystąpić do jego edycji. Przykłady zastosowań tego rozwiązania można znaleźć znacznie więcej i każdy będzie mógł znaleźć takie, które przyda mu się najbardziej.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska