Browse By

Zróżnicowana oferta szkoleń rozwojowych od Inprogress

Inprogress jest jednym z liderów  polskiej branży szkoleniowej, który istnieje na rynku niemal od 14 lat. W tym czasie firma przeszkoliła już ponad 55 tysięcy osób. Uczestnikami szkoleń są zarówno liderzy i członkowie zespołów projektowych dużych korporacji, jak i osoby prywatne.

Fundamentalny element oferty Inprogress to szkolenia akredytowane. Oznacza to, że ich usługi posiadają określone, zewnętrznie zweryfikowane standardy i są na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Kursy prowadzą doświadczeni trenerzy, którzy pozytywnie przeszli akredytację i posiadają potwierdzone umiejętności nauczania. Każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe pozwalające przygotować się do certyfikowanych egzaminów.

Szeroki wachlarz szkoleń

Jakie kursy znajdziemy w ofercie Inprogress? Klienci zainteresowani zarządzaniem projektami, programami i portfelem zdobędą wiedzę z zakresu najpopularniejszych metodyk w tej kategorii, takich jak: PRINCE2® 6th edition, PRINCE2 Agile®, MSP®, MoP®, P3O®, M_o_R®, MoV® czy Change Management. Zwolennicy zwinnego podejścia do  realizacji projektów również znajdą coś dla siebie – firma oferuje szkolenia z AgilePM® oraz AgileBA®. Wymienione kursy są realizowane na poziomie Foundation i Practitioner. W związku z tym, zarówno osoba początkująca, jak również ta o zaawansowanej wiedzy znajdzie coś dla siebie.

Inprogress oferuje także rozwój w zakresie – Scrum. Firma oferuje udział w kursach i egzaminach, takich jak Scrum Master Certified (SMC™),  Scrum Developer Certified (SDC™), Scrum Product Owner Certified (SPOC™), SCRUMstudy Agile Master Certified (SAMC™).

Osoby realizujące projekty związane ze światem IT zapewne będą zainteresowane szkoleniem ITIL® 4 Foundation, a także kursami, które pogłębią ich widzę z tego obszaru np.  ITIL® 4 Specialist Create, Deliver and Support (CDS), ITIL® 4 Specialist: Drive Stakeholder Value (DSV), ITIL® 4 Specialist: High Velocity IT (HVIT), ITIL® 4 Direct Plan and Improve (DPI).

W ofercie dostępne jest również coś dla testerów oprogramowania, którzy chcą zdobyć certyfikaty ISTQB®. W asortymencie znajdują się szkolenia dla początkujących (ISTQB® Certified Tester – poziom podstawowy), a także biegłych w tym temacie (ISTQB® Certified Tester – Test Manager – poziom zaawansowany, ISTQB® Certified Tester Advanced Level – Technical Test Analyst, ISTQB® Agile Tester – Tester Zwinny CTFL). 

Osoby pracujące w branżach kreatywnych podniosą swoje kwalifikacje na szkoleniach z zakresu tematyki Design Thinking. Natomiast dla klientów związanych z zarządzaniem organizacją Inprogress przygotował liczne szkolenia managerskie, np. Management 3.0 oraz Facilitation.

Pełna oferta szkoleń dostępna jest na stronie Inprogress: https://inprogress.pl/szkolenia/.

Inprogress Plus – subskrypcja szkoleń

Firmę na tle konkurencji wyróżnia przede wszystkim możliwość subskrypcji szkoleń online w okresie 2 lub 6 miesięcy. Ta opcja pozwala na stały rozwój – subskrybenci mogą wziąć udział we wszystkich otwartych szkoleniach online z oferty Inprogress (realizowanych w języku polskim), specjalnych warsztatach i narzędziowniach, a także w sesjach Q&A z ekspertami z zakresu zarządzania. Subskrypcja Inprogress Plus skierowana jest do osób, którym zależy na intensywnym rozwoju, potwierdzeniu swoich kwalifikacji i zdobyciu umiejętności potrzebnych do sprawnego kierowania zespołem.

Zalety szkoleń Inprogress

Szkolenia w Inprogress prowadzone są przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem – trenerzy to teoretycy i praktycy. W czasie kursów przewidziany jest czas zarówno na część wykładową, jak i ćwiczenia. Uczestnicy otrzymują przykładowe testy, dzięki którym mogą lepiej przygotować się do egzaminów certyfikujących. Wszystkie wątpliwości są wyjaśniane przez prowadzących w czasie trwania szkolenia lub (jeśli jest taka potrzeba) po jego zakończeniu. Warto dodać, że szkolenia online realizowane są w czasie rzeczywistym, na żywo, a nie w formie nagrań. Dzięki temu uczestnik ma taki sam komfort zadawania pytań, jak stacjonarnie na sali szkoleniowej. Firma oferuje także fachową pomoc w zakresie wdrażania metodyk w przedsiębiorstwie oraz konsultacje pod okiem ekspertów.

PRINCE2®, PRINCE2 Agile®, MSP®, MoP®, P3O®, ITIL®, M_o_R®, MoV® są zarejestrowanymi znakami handlowymi należącymi do AXELOS Limited i używanymi za zgodą AXELOS. Wszelkie prawa zastrzeżone.

APMG-International Agile Project Management, Agile Business Analysis, Change Management, Facilitation są znakami handlowymi należącymi do APM Group Ltd. AgilePM, AgileBA są zarejestrowanymi znakami handlowymi Agile Business Consortium Limited w Wielkiej Brytanii.