Browse By

Urodziny koleżanki z pracy? Zobacz wyjątkowe inspiracje prezentowe!

Zbliżają się urodziny koleżanki z biura, a ty szukasz pomysłu na prezent, żeby nie kupować jej po raz kolejny oklepanego bukietu kwiatów i czekoladek? Podaruj jej wyjątkowe przeżycie, które będzie wspominać przez kolejne lata! Pomożemy wybrać ci prezent, który będzie oryginalny i na pewno wzbudzi zachwyt solenizantki.

Relaks to coś, co docenia każda kobieta

Każdy potrzebuje czasem odrobiny wolnego i skupienia się w pełni na sobie. Jeśli wasze środowisko pracy jest wymagające i często marzycie o chwili odpoczynku, twoja koleżanka bez wątpienia będzie zachwycona zabiegiem kosmetycznym lub wypadem do SPA.

Na https://prezentmarzen.com/ znajdziesz wszelkie rodzaje odprężających masaży – zaczynając od klasycznego i tajskiego, przez masaż gorącymi kamieniami, a kończąc na wyjątkowych opcjach, jak masaż aromaterapeutyczny czy z wykorzystaniem prawdziwej czekolady. Wystarczy jedna sesja dowolnego z nich, aby twoja koleżanka wróciła do biura wypoczęta i zrelaksowana.

skok-ze-spadochronem

 

Intensywne doznania dla uzależnionych od adrenaliny

Jaki prezent na urodziny będzie nietuzinkowym pomysłem? Postaw na pełną adrenaliny przygodę, która nie da o sobie zapomnieć! Koleżanka uwielbia filmy akcji albo zaczytuje się w kryminałach? Zaproszenie na strzelnice pozwoli jej poczuć się jak bohater ulubionego dzieła. A może bez przerwy ma głowę w chmurach? Dzięki tobie, może mieć szansę wznieść się na absolutne wyżyny – lot paralotnią lub samolotem będzie niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli uwielbia szalone pomysły i bez przerwy próbuje czegoś nowego, na pewno będzie zachwycona skokiem z wysokości. Dodatkowo, jeśli wybierzesz opcję z nagraniem skoku, będzie miała świetną pamiątkę z całej przygody. Przejażdżka luksusowym autem też może okazać się świetnym wyborem, ciekawe samochody znajdziesz na go-racing.pl.

Grupowe zabawy urodzinowe

Macie w pracy zgraną paczkę, z którą często spędzacie wspólnie czas po godzinach? Zafundujcie waszej koleżance przygodę, którą przeżyje wspólnie z wami!

Lubicie rywalizację? Możecie zorganizować wyścig na gokartach lub podzielić się na drużyny i stoczyć wielką bitwę w trakcie gry w laserowy paintball. Wiele śmiechu i wspaniałej zabawy zagwarantuje wam wyjście do escape room – to nie tylko świetna okazja do uczczenia urodzin, ale również kapitalny sposób na integrację zespołu.

urodziny-grupowe

Najpiękniejsze chwile we dwoje – z partnerem lub przyjaciółką

Jeśli twoja koleżanka spędza każdą wolną chwilę razem z partnerem lub wręcz przeciwnie – mają dla siebie niewiele czasu, na pewno zachwyci ją któryś z prezentów w opcji „dla dwojga”. Zaproszenie na wykwintną kolację lub na wspólny weekend w hotelu będą idealnym wyborem! Jeśli wiesz, że twojej koleżance marzy się odrobina luksusu, możesz również zdecydować się na ekskluzywną degustację win.

Urodziny są też świetną okazją na to, żeby w końcu zrealizować ten planowany od zawsze babski wyjazd. Zaproś swoją koleżankę na wspólny weekend w SPA, aby spędzić wspólnie czas poza biurem. Jeśli jednak nie potraficie wysiedzieć w jednym miejscu, to zabierz ją do parku trampolinowego lub przejażdżkę quadem. Do oryginalnych pomysłów należeć będą również spacer w wirtualnej rzeczywistości oraz lot balonem. Niezależnie od tego, co wybierzesz, masz gwarancję tego, że twój prezent będzie wyjątkowy i przyniesie solenizantce mnóstwo radości!