Browse By

Upominki świąteczne – top 5 prezentów na święta

Święta Bożego Narodzenia z każdym dniem zbliżają się coraz bardziej, zmuszając coraz większą liczbę ludzi do poszukiwań idealnych upominków dla swojej rodziny. Wszyscy stajemy w tym czasie przed takim samym pytaniem – co kupić, żeby prezent był praktyczny i elegancki, a obdarowana osoba szczerze zadowolona z podarunku? Podpowiedzią może być 5 najbardziej docenianych propozycji prezentowych na święta w tym roku.

 

Zestawy prezentowe z kawą lub herbatą

Herbata albo ziarna świeżej niemielonej kawy to świetny prezent świąteczny dla rodziców, dziadków, lub przyjaciół. Jako gotowe prezenty na święta poleca się eleganckie zestawy, takie jak herbaciany w zdobionym tkaninowym woreczku. W środku znajduje się susz herbaciany i cytrynki zamknięte w słoiku. Alternatywą może być nietypowy kalendarz adwentowy z herbatą na każdy dzień. Wśród zestawów herbacianych dostępne są także komplety z kubkami do jej parzenia.

Kawę ziarnistą znaleźć można w różnej wielkości opakowaniach. Dostępne są małe paczuszki, które zwracają uwagę przez swój nietypowy aromat – znaleźć wśród nich można nawet kawy aromatyzowane whisky. Inna, nieco bardziej klasyczna propozycja, to słoiczki ze szczelną, personalizowaną pokrywką, pełne świeżych ziaren.

Eleganckie zestawy z butelką alkoholu

Poszukując na prezent świąteczny dobrej butelki alkoholu, do wyboru ma się między innymi gin, wino, whisky, albo nawet rozgrzewający likier piernikowy idealny na tę okazję. Prezenty z alkoholem to często całe zestawy, w których znaleźć można nie tylko butelkę, ale także najczęściej dwie szklanki. Jeśli jest to komplet ze słodkim koktajlem Bellini, w zestawie znajdą się dwie wysokie szklanki, jeśli natomiast z klasycznym whisky – dwie niskie i szerokie.

Warto pamiętać, że elegancką szklankę do alkoholu zawsze można dokupić osobno. W sklepach z prezentami świątecznymi dostępne są między innymi duże kieliszki na wino, na których szkle można nanieść własny grawer.

Personalizowane skórzane portfele i etui

Naturalna skóra słynie ze swojej trwałości, która sprawia, że ze skórzanych produktów korzysta się przez długie lata. Na prezent świąteczny świetnie nadają się skórzane portfele, breloki, etui na karty, okulary, albo kosmetyczki. Wszystkie wymienione produkty wykonuje się całkowicie z naturalnej skóry licowej.

Trzeba przyznać, że skórzane upominki nie są nietypowym prezentem. To, co sprawia, że stają się one jedyne w swoim rodzaju, to personalizacja. Na zewnętrznej stronie portfela, kosmetyczki, czy breloka, nanosi się inicjały osoby, dla której przygotowuje się upominek, przez co staje się on niepowtarzalny, niemalże trwale podpisany przez swojego właściciela.

Poduszki, koce i maskotki

Poduszka albo koc mogą wydawać się mało ciekawym prezentem na święta, a jednak nic bardziej mylnego, bo jest to jednej z zapowiadających się w tym roku hitów świątecznych. Dzieje się tak głównie przez możliwość zaprojektowania poduszki niemalże od podstaw. Na jej materiale można nadrukować nie tylko własny napis, dedykację, czy imię, ale nawet i własną fotografię. W ten łatwy sposób można przygotować prezent na przykład dla babci, która na dekoracyjnej poduszce w salonie codziennie będzie podziwiać uśmiechy swoich wnuków.

Koce, a nawet maskotki, także można personalizować. W przypadku koca zwykle jest to wyszyte imię jego przyszłego właściciela lub właścicielki w rogu materiału. Maskotki takie jak na przykład miękki pluszowy królik, posiadają personalizację wyszytą na swoim materiałowym brzuchu. To świetny prezent także dla dziecka, które z pewnością ma już niejedną maskotkę, ale czy posiada taką, na której wyszyte jest jego imię?

Ogromne personalizowane kartki świąteczne

Tradycyjne kartki świąteczne z życzeniami wysyłane są już od bardzo wielu lat. W ostatnich miesiącach dużą popularnością cieszą się kartki o nietypowych rozmiarach. Są one ponadprzeciętnie duże – kartki w rozmiarze XXL o kształcie klasycznego prostokąta osiągają wymiary 50 na 70 cm. Są one pakowane w równie dużą, białą kopertę.

Chociaż bardzo wiele kartek okolicznościowych ma w środku gotowe życzenia a z zewnętrznej strony starannie zaprojektowany, świąteczny wzór, propozycje w rozmiarze XXL można dowolnie personalizować. Mowa nie tylko o własnych życzeniach w środku kartki, ale także okładce, na której umieścić można własny tekst, nazwiska czy imiona adresatów, podpis, a nawet fotografię.

Materiał reklamowy.