Browse By

Nie masz pomysłu na prezent świąteczny dla dziecka? Sprawdź te propozycje

 

Święta to magiczny czas. Spotkania rodzinne, stół uginający się pod ciężarem pysznych potraw i choinka obwieszona ozdobami. To pod choinką kładziemy różnorakie podarunki dla najbliższych i właśnie na to czekają najmłodsi członkowie rodziny. Dzieci kochają dostawać zabawki i to nie ulega wątpliwości, jednak zdarza się, że często się nimi nudzą. Dlatego podczas planowania świątecznego prezentu dla dziecka, warto przełamać utarte schematy i podarować coś, co zachwyci na dłużej. Nie masz pomysłu na świąteczny prezent dla dziecka? Sprawdź te propozycje.

Świąteczny prezent dla kreatywnego dziecka

Obecnie dzieci od najmłodszych lat otoczone są technologią, można też powiedzieć, że się z nią wychowują. To sprawia, że obsługa komputera czy smartfona nie stanowi najmniejszego problemu! Zatem dla ciekawskiego dziecka, które jest zaznajomione z obsługą komputera, podaruj na święta – Warsztaty naukowe dla dzieci, dedykowane dzieciom w wieku 7-12 lat. Warsztaty trwają aż 12 tygodni i prowadzone są online. Do udziału w zajęciach potrzebny będzie laptop z dostępem do Internetu oraz smartfon do użycia kart AR – te karty oraz wszystkie inne potrzebne akcesoria i odczynniki dostarczy kurier przed rozpoczęciem zajęć. Do świata nauki w trakcie 9 lekcji wprowadzą dziecko prawdziwi naukowcy ze SmartBee Club. Te zajęcia będą wypełnione eksperymentami i wiedzą z zakresu chociażby mechaniki, genetyki czy optyki. Dziecko będzie miało także szansę wykazać się, realizując pod okiem instruktorów 3 różne projekty. To prawdziwa gratka dla małego odkrywcy! Warsztaty naukowe to idealny prezent, który rozbudzi jego kreatywność, ciekawość nauką i otaczającym światem.

Motoryzacyjna przygoda za kierownicą dla chłopca i dziewczynki

Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki przejawiają zainteresowanie samochodami. Nieraz już maluszki wyciągają rączki do kierownicy. Jeśli chodzi o kolekcjonowanie modeli aut, to jednak częściej robią to chłopcy, choć dziewczynki, które są zafascynowane autami, też wybierają je do zabawy zamiast lalek. To wiąże się z pragnieniem samodzielnego prowadzenia samochodu, chwycenia w końcu za kierownicę. Świetnym świątecznym prezentem dla dziecka będzie możliwość sprawdzenia się za kierownicą podczas jazdy gokartem. Z przejażdżki mogą skorzystać dzieci już od 130 cm wzrostu, a gokarty przeznaczone do jazdy dla dzieci posiadają silniki o mniejszej mocy, aby atrakcja była bezpieczna. Tym prezentem pomożesz spełnić dziecięce marzenie o prowadzeniu pojazdu i być może zapoczątkujesz nową pasję. W końcu na torach kartingowych swoją karierę rozpoczynało wielu zawodowych kierowców wyścigowych i rajdowych.

Alternatywą dla gokartów, która wywoła ogromne emocje u dziecka, jest równie ogromny Mini Monster Truck. Pojazd na wielkich kołach wyposażony jest w specjalne fotele i mechanizmy umożliwiające dostosowanie prędkości przejazdu do wieku oraz umiejętności uczestnika. Zatem maluch może bezpiecznie zasiąść za kierownicą i poddać się fantastycznej zabawie. Jazda Mini Monsterem realizowana jest na zamkniętym, specjalnie przygotowanym torze OFF-ROAD, na którym można szaleć w każdych warunkach pogodowych. Dziecku może towarzyszyć rodzic lub opiekun i obserwować szeroki uśmiech na jego twarzy.

Spersonalizowany prezent pod choinkę dla malutkiego dziecka

Pragniesz podarować kilkumiesięcznemu dziecku wyjątkowy prezent świąteczny? Oczywiste jest, że taki maluszek jeszcze nie docenia wymyślnych zabawek, zatem najlepszym prezentem będzie tutaj Feel Bear. Jest to interaktywny miś z Twoim głosem stworzony z bezpiecznych hipoalergicznych materiałów. Nagranie głosowe wystarczy przesłać do wykonawcy, który wgra je do misia. Ta przytulanka będzie idealna, ponieważ dzieci potrzebują bliskości rodzica cały czas, więc jeśli zajdzie potrzeba rozłąki to Feel Bear złagodzi maluchowi krótkie rozstanie. Miś posiada regulację głośności i sensor ruchu zatem, aby ponownie odtworzyć nagranie nie trzeba włączać i wyłączać misia. Dla maluszka głos ukochanej mamy czy taty jest najważniejszy i działa kojąco na jego niepokój. Ten prezent świąteczny sprawdzi się dla każdego malucha!