Browse By

Smart home i jego największe zalety

Oto dom na miarę XXI wieku. Inteligentna przestrzeń, w której króluje nowoczesność i funkcjonalność. Ponadczasowy design i przemyślane rozwiązania w służbie człowiekowi. Smart home to jednak coś więcej niż znakomicie zaprojektowana przestrzeń i inteligentny system urządzeń. To miejsce, w którym spełniają się marzenia, a nasze potrzeby realizowane są błyskawicznie. Wszystko dlatego, że inteligentna przestrzeń dopasowuje się do naszych preferencji i staje się dokładnie taka, jak tego pragniemy.

Dom, który pokochasz

W inteligentnym domu codzienne czynności przebiegają sprawniej, a zadania do wykonania realizowane są szybciej. Smart urządzenia pozwalają nam oszczędzać czas, optymalizować ilość spraw do załatwienia, a wreszcie – żyć wolniej i ekonomiczniej. Zestawy smart home to znakomite rozwiązanie nie tylko dla tych, którzy chcą ułatwić sobie życie, lecz także dla tych, którym zależy na życiu w zintegrowanej i przemyślanej przestrzeni, która dopasowuje się do potrzeb użytkowników.

Przemyślany ekosystem urządzeń FIBARO dla Twojego domu

Inteligentny dom to przestrzeń, którą kształtujemy wedle własnych potrzeb. Dzięki różnorodnym urządzeniom od FIBARO będziemy mogli odkryć nowe możliwości naszej domowej przestrzeni.  Zarządzanie smart home jest proste i intuicyjne, co pozwala każdemu z domowników z łatwością zarządzać domowymi sprzętami. To, jak zaprogramujemy inteligentną przestrzeń naszego domu, będzie zależało od naszych preferencji. Przemyślane rozwiązania i kompatybilne urządzenia pozwolą wdrożyć smart rozwiązania w każdym pomieszczeniu naszego domu. Poza pojedynczymi produktami, FIBARO oferuje funkcjonalne zestawy, dzięki którym będziemy mogli sterować oświetleniem, ogrzewaniem lub roletami w zależności od swoich preferencji.

Wygoda przede wszystkim

To, w jaki sposób będziemy korzystać z możliwości naszego smart home, zależy tylko od nas. Zaprogramujmy urządzenia i sprzęty w taki sposób, aby myślały za nas i ułatwiały nam życie wtedy, gdy tego potrzebujemy. Nie traćmy czasu na wykonywanie czynności, które mogą wykonać za nas produkty FIBARO. Wystarczy wydać polecenie głosowe, aby zmienić oświetlenie w pomieszczeniu lub włączyć ulubioną muzykę bez wstawania z kanapy. Przebywamy poza domem i chcemy upewnić się, że na pewno wyłączyliśmy piekarnik, a dzieci zamknęły drzwi? Za pomocą mobilnej aplikacji możemy sterować i sprawdzać stan urządzeń znajdujących się w domu, gdziekolwiek będziemy.

Zainwestuj w bezpieczeństwo

Inteligentny dom stwarza przed nami zupełnie nowe możliwości w dziedzinie ochrony i bezpieczeństwa tego, co dla nas najważniejsze. Dzięki smart rozwiązaniom proste i szybkie zarządzanie systemem zabezpieczeń będzie nareszcie możliwe. Smart home to przestrzeń, którą zabezpieczymy jednym kliknięciem i do której będziemy mieć dostęp nawet wtedy, gdy udamy się na wakacje lub wyjazd firmowy. Z zestawem smart home z łatwością zintegrujemy cały system alarmowy swojego domu i zaprogramujemy automatyczne wzywanie służb ochroniarskich. Zdalny dostęp do monitoringu, zdalne otwieranie furtki lub drzwi wejściowych czy geolokalizacja członków rodziny to tylko jedne z możliwości, jakie oferują nam inteligentne urządzenia.

Dbaj o potrzeby swoje i bliskich

Smart home to miejsce, w którym my dyktujemy warunki. To, jak będą działać poszczególne urządzenia FIBARO, zależy tylko od nas. Dzięki zestawowi smart home z łatwością stworzymy przemyślane sceny dopasowane do pory dnia, które ułatwią nam i domownikom wykonywanie codziennych czynności. Zintegrowany ekosystem produktów pozwoli stworzyć idealny klimat za pomocą jednego kliknięcia. Natężenie i rodzaj oświetlenia, odpowiednia temperatura i wilgotność, ogrzewanie dostosowane do potrzeb domowników – wybierajmy parametry zgodnie ze swoimi potrzebami i łączymy je w przemyślane sceny, które nasz smart home nie tylko zapamięta, lecz także odtworzy wówczas, gdy będziemy mieć na to ochotę.

Chcesz wiedzieć więcej o idei smart home? Odwiedź stronę FIBARO i dowiedz się, jak duże możliwości stwarzają poszczególne zestawy smart home.