Browse By

Jakie akcesoria i dekoracje można znaleźć w sklepie Eurofirany?

W świecie wyjątkowych dekoracji okiennych uwagę przyciąga historia sklepu Eurofirany. To marka, która od ponad trzydziestu lat kształtuje trendy i dostarcza inspiracji do tego, by stworzyć luksusowe aranżacje. Początek tej wyjątkowej podróży wiąże się z niezwykłą pasją oraz poświęceniem Bogusławy i Bogusława Choczyńskich, którzy zbudowali imperium stojące dziś za symbolem jakości i stylu w dziedzinie wyposażenia wnętrz.

Sklep na miarę wymagań współczesnego człowieka

Historia firmy Eurofirany to kwintesencja zapału, wytrwałości oraz marzeń. W roku 1990 małżeństwo Choczyńskich szukało odpowiednich firan dla swojego nowego domu. Okazało się to dość dużym wyzwaniem, które wkrótce stało się iskrą do rozpoczęcia nowego rozdziału. Wyjazd do Budapesztu otworzył możliwość importu oryginalnych produktów, a marzenie o pięknych dekoracjach okiennych zyskało na sile. Oczywiście na drodze pojawiały się kryzysy, problemy finansowe oraz zmiany gospodarcze. I choć firma rozpoczynała od niewielkiego garażu oraz pożyczki, to z czasem bardzo się rozwinęła i nawiązała współpracę z setkami fabryk na całym świecie oraz otworzyła ponad 60 eleganckich salonów w Polsce, na Słowacji i w Czechach. Do tego doszedł również sklep internetowy.

Właściciele niezmiennie podkreślają, że najważniejsi w firmie są jej pracownicy. Zespół stale się powiększa i niezmiennie dba o najdrobniejszy detal, aby dostarczyć klientom produkty najwyższej jakości. Poza tym poszukiwanie nowych wzorów i inspiracji na przykład na międzynarodowych targach pozwala firmie być cały czas w czołówce i sprawia, że produkty Eurofirany zawsze są modne i pożądane.

Oferta szyta na miarę

W salonie każdy klient planujący remont, urządzający mieszkanie, lokal czy inną przestrzeń znajdzie wartościowe inspiracje. Doceni zarówno rozbudowany asortyment, jak i oryginalne projekty wnętrz. A każda zmiana aranżacji czy planowanie przestrzeni od podstaw to wyzwanie, które opiera się na wyborze odpowiedniego stylu oraz skonstruowaniu szczegółowego planu prac. Projekt wnętrza obejmuje dobór nie tylko mebli, lecz także akcesoriów i dodatków, które nadają charakter i styl. Sklep internetowy Eurofirany oferuje rozległy wybór dekoracji, które uczynią aranżację twórczą oraz inspirującą, a także wpłyną na funkcjonalny wymiar każdej przestrzeni. W każdym wariancie najważniejsza jest oczywiście jakość.

Firany, ręczniki, kolekcje zasłon do domu i firmy

To adres dla osób, które cenią funkcjonalne i estetyczne wnętrza. Poza tym z inspiracji warto skorzystać zawsze wtedy, gdy ma się poczucie, że ówczesny wystrój staje się nudny, a poznanie modnych stylizacji i ich harmonijne zestawienie oraz selekcja dodatków z pewnością uprości proces planowania nowego wystroju. Nic więc dziwnego, że da się dopasować ręczniki, firany, zasłony czy pościele do bardzo popularnego stylu ekologicznego, skandynawskiego, rustykalnego czy też obecnie modnego stylu botanicznego. Tu króluje jasna kolorystyka, światło i zastosowane są naturalne materiały – drewno, kamień i tkaniny o organicznym charakterze. Inni klienci mogą inspirować się romantycznymi stylizacjami z pastelowymi barwami, wzorami kwiatowymi i koronkowymi detalami. Miłośnicy luksusu i wyrafinowania niezmiennie wybierają style glamour, pałacowy oraz eklektyczny. Charakteryzują się one bogactwem i blaskiem. Nieco na drugim brzegu jest nowoczesność. W aranżacjach obecnie królują style industrialny, loftowy czy minimalistyczny. Oszczędne, pełne równowagi i bardzo świadomego łączenia detali, kolorów i faktur.

Materiał reklamowy.