Browse By

Dampozyczke.pl – pożyczka dla każdego bez odmowy

W czasach galopujących cen, rosnących rat kredytów hipotecznych i zarobków, które nie nadążają za inflacją, coraz więcej osób ma problem, by wiązać koniec z końcem. Kiedy domowy budżet nie spina się z wydatkami, rozpoczyna się gorączkowe poszukiwanie rozwiązania. Jednym z nich są pożyczki pozabankowe. Jest to produkt finansowy, oferowany przez prywatne firmy pożyczkowe działające na terenie całego kraju. Jeśli do tej pory takie pożyczki online nie były ci znane i chcesz się więcej na ich temat dowiedzieć, zrobisz to dzięki temu artykułowi.

Na co można wykorzystać pożyczki pozabankowe?

Pożyczki gotówkowe, nazywane także pozabankowymi, mają dowolne przeznaczenie. Inaczej jak w przypadku bankowych kredytów celowych, pożyczoną gotówkę możesz przeznaczyć na zaspokojenie bieżących potrzeb, niespodziewanych wydatków, spłatę innych zobowiązań lub inwestycje. Tylko ty decydujesz o przeznaczeniu pożyczki pozabankowej oraz o tym, czy na ten cel trafią wszystkie pożyczone pieniądze, czy tylko część. Pod tym względem jest to bardzo wygodne i elastyczne rozwiązanie, która zapewnia swobodę działania i można je potraktować jako poduszkę finansową na czarną godzinę. Przykładowo, jeśli w ostatnim czasie twoje oszczędności mocno stopniały, to pożyczka dla każdego bez odmowy jest idealną alternatywą.

Jakie zalety mają pozabankowe pożyczki online?

W społecznej świadomości utarło się przekonanie, że jeśli pożyczać pieniądze, to najlepiej robić to tylko w bankach. Szczególnie w tym, który prowadzi nasze konto bankowe. Rzeczywistość jednak pokazuje, że niekoniecznie tak musi być. Bardzo często szybkie pożyczki pozabankowe są udzielane na znacznie lepszych warunkach niż produkty bankowe. Z czego to wynika? Przede wszystkim z nieco mniej restrykcyjnego prawa, któremu podlegają niezależne firmy pożyczkowe. Dzięki temu mogą one same określać warunki otrzymania pożyczki przez klienta. Banki natomiast muszą ściśle wypełniać od górne regulacje. Sprawia to, że nie dla każdego pożyczki i kredytu z banku są dostępne. Na zaciągnięcie pożyczki w banku trzeba po pierwsze mieć wystarczającą zdolność kredytową, po drugie historia BIK musi być pozytywna, a po trzecie trzeba wypełnić wiele wniosków. Pożyczki prywatne pod tym względem są bardziej przystępne. Poniżej prezentujemy największe korzyści takich pożyczek.

Łatwe otrzymanie pożyczki

Jakie musisz spełnić warunki, aby na twój rachunek bankowy wpłynęła pożyczka prywatna? Po pierwsze musisz prawidłowo wypełnić wniosek o nią. Najczęściej ma on postać elektroniczną i jest dostępny na stronie www firmy pożyczkowej. Po drugie, musisz dysponować aktywnym kontem bankowym z obsługą elektroniczną, być osobą pełnoletnią i mieć obywatelstwo polskie. Konieczny również jest dokument tożsamości. Przyda ci się także telefon i adres e-mail, na który otrzymasz wszystkie dokumenty dotyczące pożyczki.

Bez sprawdzania zdolności kredytowej

Sądzisz, że nie masz szans na pożyczkę gotówkową, ponieważ nie masz stałego źródła dochodu, twoje wypłaty są nieregularne lub masz niespłacone stare kredyty i pożyczki? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. W przypadku kredytu bankowego zdolność kredytowa jest niezwykle ważnym elementem i podlega szczegółowej weryfikacji. Jednak pożyczki dla każdego bez odmowy nie weryfikują twojej osoby w bazach dłużników. Oznacza to, że masz szansę na pożyczenie pieniędzy nawet wtedy, jeśli bank by ci tego odmówił. Aby sprawdzić, jaka kwota pożyczki może być ci pożyczona, wypełnij formularz kontaktowy, podając w nim swój numer telefonu komórkowego.

Dogodny termin spłaty pożyczki

Jest ci potrzebna pilna pożyczka na dzisiaj, ale nie wiesz, kiedy będziesz mógł ją spłacić w całości? W każdym przypadku pożyczanych pieniędzy należy dbać o terminową spłatę pożyczki. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że nie zawsze jest to proste. Co w takim przypadku? W firmach pożyczkowych dostępna jest usługa, polegająca na możliwości wydłużenia czasu spłaty o kolejnych kilka tygodni. Jest to usługa płatna, z której warto skorzystać np. wtedy, gdy twoja wypłata się spóźnia, przez co termin spłaty pożyczki nie będzie mógł być dochowany. Jeśli nie spłacisz jej na czas, zostaną naliczone odsetki karne. Mogą one być znacznie wyższe od opłaty za wydłużenie spłaty. Ponadto takie opóźnienie w przyszłości może skutkować udzieleniem odmowy. Pożyczka prywatna nie zostanie ci wtedy przyznana w tej firmie, a powodem będą twoje zaległości. Można ich uniknąć poprzez wydłużenie czasu spłaty.

Czy firmy pożyczkowe to bezpieczny wybór?

Tego typu firmy działają na polskim rynku nieprzerwanie od wielu lat i są to rozpoznawalne marki. To, czym przyciągają do siebie nowych klientów to łatwy proces wnioskowania przez internet, szybka wypłata środków na konto w dowolnym polskim banku, a także wysokie progi pożyczek, sięgające nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dla bezpieczeństwa weryfikacja klientów wymaga zrealizowania symbolicznego przelewu ze swojego konta, którego dane muszą być zgodne z tymi podanymi we wniosku o pożyczkę.

Materiał reklamowy.