Browse By

4 aplikacje, dzięki którym opanujesz domowy budżet

Chcąc podejmować rozsądne i świadome decyzje dotyczące finansów, warto wiedzieć, jakimi środkami dysponujesz i jak ma się Twój domowy budżet. Wiele osób nie potrafi jednak skutecznie kontrolować swoich wydatków i dochodów. Należysz do tego grona? Jeśli tak, przeczytaj nasz tekst i poznaj aplikacje, które umożliwiają odpowiedzialne i komfortowe zarządzanie finansami!

Finanse, przychody i wydatki – aplikacja od Innim Mobile Exp

Ta bezpłatna aplikacja jest narzędziem umożliwiającym skuteczne zarządzanie finansami. Użytkownicy mogą liczyć na przejrzyste grupowanie informacji, segregowanie i sortowanie danych oraz automatyczne aktualizowanie wszystkich modułów. Program gwarantuje dostęp do bieżących informacji dotyczących dochodów, wydatków, rat kredytowych czy innych zobowiązań, takich jak np. pożyczki online. Aplikacja jest ceniona także z uwagi na możliwość personalizacji poszczególnych kafelków i tworzenia nowych, przez co staje się bardziej funkcjonalna i lepiej dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Wallet – uporządkuj swoje przychody i wydatki

Wybierając Wallet, możesz połączyć swój profil z kontem bankowym, dzięki czemu wszystkie transakcje realizowane za pomocą karty automatycznie zapisują się w aplikacji. Tym samym oszczędzasz czas, a jednocześnie zawsze wiesz, ile pieniędzy znajduje się na Twoim koncie. Jeśli zapragniesz, dowiedzą się o tym także inni. Aplikacja oferuje bowiem usługę udostępniania danych wskazanym użytkownikom. To opcja wyjątkowo atrakcyjna dla osób, które wspólnie z innymi domownikami odpowiadają za domowy budżet. Co więcej, jeśli zawsze lubisz mieć rękę na pulsie, możesz liczyć na wiele wykresów i raportów pozwalających na zapoznanie się z poszczególnymi elementami tworzącymi strukturę Twojego budżetu.

Program Szybki Budżet

Jeśli liczy się dla Ciebie oszczędność czasu, sprawdź aplikację Szybki Budżet. Użytkownicy cenią ją ze względu na intuicyjną obsługę i mnóstwo praktycznych rozwiązań. Panowanie nad wydatkami ułatwia możliwość połączenia programu z aplikacją bankową. Na panelu głównym możesz stworzyć moduł także dla portfela i aktualizować go o bieżące wydatki. Bardzo przydatne są ciekawie przygotowane wykresy, dzięki którym szybko sprawdzisz, jak wygląda Twój budżet w dłuższym ujęciu czasowym. Jeżeli lubisz porządek, do gustu przypadnie Ci panel umożliwiający grupowanie wydatków. Na jego podstawie na koniec miesiąca od razu wiesz, na jakie aktywności zostało wydanych najwięcej pieniędzy. Raz na zawsze zapomnij o żmudnym segregowaniu paragonów, podliczaniu wydatków i dochodów. Rejestruj wszystko w czasie rzeczywistym i ciesz się wyjątkową przejrzystością domowego budżetu!

Listonic – planuj i oszczędzaj

Zapominasz czasem zrobić listę zakupów? W konsekwencji wielokrotnie przemierzasz te same sklepowe alejki i wodzisz wzrokiem po regałach, szukając potrzebnych produktów? Takie podejście do tematu sprawia, że wystawiasz się na działanie wielu bodźców, a do głosu, oprócz prawdziwych potrzeb dochodzą też zachcianki. W efekcie podchodzisz do kasy z wypełnionym po brzegi koszykiem. Znasz to?

Właśnie dlatego zachęcamy do pobrania aplikacji Listonic, dzięki której za każdym razem stworzysz listę zakupów. Nie ma szans, że nie weźmiesz jej ze sobą lub po prostu zgubisz. O małej karteczce łatwo zapomnieć – telefon masz zawsze przy sobie. Dzięki temu udasz się do sklepu, mając jasny plan. Wystarczy się go trzymać, żeby oszczędzać i panować nad budżetem!