Browse By

Zapraszamy na wspaniałe wakacje do Chorwacji!

Od ostatnich kilku lat, Chorwacja jest jednym z najbardziej popularnych miejsc wypoczynkowych nad Morzem Śródziemnym. Tysiąc dwieście czterdzieści cztery wyspy, żwirowe, kamieniste i piaszczyste plaże otoczone krystalicznie czystym Adriatykiem, piękne parki przyrody, niezwykłe parki narodowe i pyszne tradycyjne jedzenie, to powody dla których wielu gości odwiedza Chorwację. Chorwacja to także ulubiony kierunek wielu polskich turystów. W 2017 roku prawie milion Polaków przyjechało do Chorwacji. Tereny, które odwiedzają polscy goście najczęściej znajdują się na chorwackim wybrzeżu i obejmują piękną Riwierę Makarską i Riwierę Omiš oraz urocze miejsca, takie jak Vodice czy Primošten.

Przynajmniej raz w roku każdy chce udać się na wymarzone wakacje, aby choć na chwilę uciec od zgiełku miasta i móc odpocząć od codziennych obowiązków. Ważne jest, aby pojechać do miejsca, w którym można cieszyć się niezapomnianymi chwilami ze znajomymi lub rodziną. Bez względu na to, czy planujesz spędzić wakacje w domku letniskowym lub apartamencie usytuowanym w pięknym miejscu, takim jak Omiš, Brela lub Makarska, pływać w krystalicznie czystym morzu, czytać książkę pijąc koktajl na pięknej plaży lub wolisz po prostu uciec od ludzi do zielonych gór Paklenicy czy Velebitu, strona internetowa Apartamenty Chorwacja jest idealnym miejscem dla Ciebie.

Witryna apartamenty-chorwacja.com.pl stanowi alternatywę dla biur podróży i stron internetowych, które pobierają wysokie opłaty za rezerwację. Jeśli chcesz cieszyć się swoimi tanimi wakacjami w prywatnym mieszkaniu, pokoju lub domu wakacyjnym bez płacenia zawyżonych cen, poprzez apartamenty-chorwacja.com.pl możesz nawiązać bezpośredni kontakt z właścicielami kwater prywatnych i zaoszczędzić do 40%. Spędź idealne wakacje w Chorwacji ze swoimi przyjaciółmi lub rodziną w najniższej możliwej cenie. Wybierz kwaterę z ponad 5000 jednostek mieszkalnych. Bez względu na to, czy chcesz spędzić wakacje w luksusowym domu na Istrii, mieszkaniu na Riwierze Makarskiej lub w nowoczesnym pokoju na wyspie Hvar, idealne zakwaterowanie w Chorwacji czeka na Ciebie.

Apartamenty-chorwacja.com.pl to strona, która:

  • jest katalogiem kwater prywatnych w Chorwacji z ponad 5000 jednostkami zakwaterowania, w tym z apartamentami, pokojami i domami wakacyjnymi,
  • zawiera łatwą w użyciu wyszukiwarkę,
  • pozwala na bezpośredni kontakt z właścicielami kwater prywatnych, dzięki czemu można uniknąć płacenia wysokich opłat rezerwacyjnych i agencyjnych,
  • posiada atrakcyjną prezentację każdej kwatery prywatnej w katalogu, w tym kalendarz obłożenia pokoju, zdjęcia każdego apartamentu / pokoju i integrację z mediami społecznościowymi (Facebook, Instagram i Youtube),
  • prezentuje przydatne informacje na temat atrakcji w Chorwacji (np. Jeziora Plitwickie i wodospady Krka),
  • jest także ciekawym blogiem ze wskazówkami dotyczącymi zwiedzania Chorwacji, w tym informacjami o ofercie gastronomicznej, dziedzictwie kulturowym, wydarzeniach i naturalnym pięknie.

Lato już się zbliża i jest to idealny czas na zaplanowanie letniej podróży na wybrzeże Adriatyku. Jeśli chcesz spędzić to lato w Chorwacji ze swoimi najbliższymi, zacznij szukać idealnego mieszkania, pokoju lub domu wakacyjnego. Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielami, spotkaj się z gospodarzami, poznaj ich zwyczaje i ciesz się atmosferą malowniczego nadmorskiego miasteczka w najlepszych możliwych cenach. Korzystaj z zalet bezpośredniego kontaktu i zarezerwuj apartament, pokój lub dom wakacyjny. Chorwacja pełna życia!