Browse By

Sposób na tanią wysyłkę krajową i międzynarodową

Chcesz nadać paczkę w kraju bądź za granicę i intensywnie poszukujesz sposobu, by zrobić to jak najmniejszym kosztem? Zastanawiasz się, z usług jakiego przewoźnika powinieneś skorzystać? A może akurat w Twoim przypadku opłacałoby się wybrać paczkomat? I skąd w ogóle mieć pewność czy wyszukana przez nas oferta rzeczywiście jest najtańszym rozwiązaniem? Skorzystaj z naszych kilku porad i zaoszczędź na wysyłce krajowej i międzynarodowej.

Porównywarka cen kurierów

Doskonałe narzędzie, dzięki któremu uzyskasz wszystkie informacje na temat aktualnych ofert przewoźników czy dostępnych punktów paczkowych. Na rynku istnieje wielu brokerów usług kurierskich udostępniających możliwość korzystania na stronie www z takowej funkcjonalności. Jednym z nich jest przykładowo GlobKurier.pl

Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z porównywarek cen kurierów, to pewnie wysyłasz niewiele paczek, nie miałeś czasu na przeglądanie ofert przewoźników bądź zwyczajnie nie przywiązywałeś wielkiej wagi do ponoszonych w związku z tym kosztów. Korzystając raz z szybkiej porównywarki, zmienisz swoje podejście do tego tematu.

Czym jest porównywarka cen kurierów?

przesyłka pobraniowaTo narzędzie, które po otrzymaniu konkretnych danych przeszukuje dostępną bazę ofert i wyświetla wyniki użytkownikom, zaczynając od tych najbardziej korzystnych cenowo. Na przykładzie sprawnie działającej porównywarki na stronie globkurier.pl/szybka-wycena widzimy jakie informacje musi podać użytkownik, by otrzymać sprofilowaną listę opcji. Są to przede wszystkim wiadomości dotyczące lokalizacji – państwa (osoba nadająca, odbierająca) oraz podstawowe parametry przesyłki takie jak długość, szerokość, wysokość waga oraz ilość sztuk.

Po uzupełnieniu wszystkich danych wyświetlane zostają wyniki.

Główne zalety porównywarek

– szybkość (porównujesz usługi za pomocą jednego kliknięcia)

– ogólnodostępność

– rozbudowana baza ofert kurierskich w jednym miejscu (w GlobKurier.pl masz dostęp do usług 50 firm kurierskich)

– aktualne ceny

– różnorodność wyboru (wybierasz ofertę w zależności od własnych indywidualnych potrzeb i preferencji)

– komfort i wygoda użytkowania

– możliwość nadania przesyłek za pobraniem

Porównywarka przykładowa wycena

Po uzupełnieniu przykładowych danych w przypadku przesyłki krajowej i kliknięciu przycisku porównaj ceny kurierów, na ekranie pojawią się trzy możliwe opcje do wyboru – standard do końca dnia, szybkie do południa, bardzo szybkie na rano. W każdej z kategorii wyświetlane zostają aktualnie dostępne oferty przewoźników (od najniższej ceny). Wybór jest niezwykle zróżnicowany – uzależniony wyłącznie od indywidualnych preferencji klienta, który może zdecydować się w standardzie na paczkę w Ruchu/paczkomat za niecałe 10 zł bądź szybkie dostarczenie (Koperta DOX) kurierem UPS za ponad 100 zł. Warto sprawdzić również dostępność usługi Same Day.

Za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl paczkę możesz nadać do 192 krajów. Dla zalogowanych użytkowników dostępne są atrakcyjne rabaty.